Rozprávka pre veľké dievčatá – 15.kapitola

Vrátil sa neskoro večer. Ležala v posteli, chrbtom k nemu. Vyzliekol sa a sadol si na posteľ. Zadržala dych, presne, ako čakal.  Ľahol si k nej a prikryl sa po pás. Chytil jej prikrývku, ktorú mala až po krk a stiahol ju na zadok. Ustrnula, ale nepohla sa. Všimol si, že jej naskočila husia koža. Bol odhodlaný to ignorovať. Čo najjemnejšie jej položil dlaň na rameno. Dal jej naň ľahký bozk a začal hladiť. Ani sa nepohla.

Jemne pritlačil, aby ju prinútil ľahnúť si na brucho. Nevzpierala sa. Oprel si hlavu do dlane ruky opretej o lakeť, druhou pokračoval v hladení jej chrbta.

„Elena sa môže kedykoľvek rozhodnúť odísť,“ povedal. Až po pár minútach sa otočila tvárou k nemu, ale naďalej mlčala.

„Iba ty si tu nedobrovoľne,“ stíšil hlas a pobozkal ju. „A mrzí ma to.“

Veľmi chcel, aby niečo povedala, ale nestalo sa tak.

Nadvihol sa a stiahol z nej prikrývku. Ohromne ho potešilo, keď sa nestrhla, len ležala a čakala. Nebol to práve náznak radosti z jeho konania, ale aspoň sa nebála. Mal v spomienkach veľa nádherných nocí, ktoré sa začali pohľadom na jej chrbát. Obkročil nahé telo pod sebou a sadol si na päty tak, aby jej na stehná nepoložil celú svoju váhu.  Bruškami prstov prešiel po útlom krku na ramená. Vedel, že dnes mu bude odolávať dlho, ale to nijako neoslabilo jeho pevné rozhodnutie opäť nad ňou vyhrať.  Pokračoval v hladení celého chrbta, občas dlaňami, občas len končekmi prstov.  Nechtami zľahka prechádzal cez pás na boky a späť. Nezareagovala na pobozkanie krku, ale keď jazykom vytvoril vlhkú stopu a potom ju jemne ofúkol, mimovoľne vzdychla a prudko sa uhla. Spokojne, ale aj tvrdohlavo sa usmial:

„Odťahuj sa, kým ti to dovolím,“ zašepkal a uvedomil si prísun krvi do svojich slabín. Jej nesúhlasné stisnutie pier sa mu nezdalo dôležité a pokračoval v hladení. Druhé ofúknutie vlhkého miesta ju tiež prekvapilo, tretiemu  sa už pokúsila uhnúť. Jemne jej vsunul ruku do vlasov a pridržal ich. Priblížil sa ústami ku krku, počul, ako sa jej zrýchlil dych. Nedokázala pohnúť hlavou, na stehnách jej takmer sedel. Úplne zbytočne sa rukami zaprela o posteľ.

„Ššššš…“ šepkal, kým sa dostal tak blízko, že cítil, ako sa od jej pokožky odráža jeho dych.

„Viem, že ťa to vzrušuje,“ povedal ticho. „A ty vieš, že práve preto neprestanem,“ dokončil. Ešte raz sa pokúsila oslobodiť, ale držal ju pevne. Oblízol jej pokožku tesne za uchom a vnímal, ako sa v očakávaní napla. Čo najjemnejšie fúkol a takmer cítil jej zimomriavky, keď privrela oči a uväznila si peru medzi zuby. Sledoval, ako sa neúspešne snaží neprivierať oči, kým jej jemne hrýzol lalôčik ucha a spokojne si uvedomil, že už vyhráva. Uvoľnil  vlasy a vystrel sa. Položil jej dlane na boky, opäť sa sklonil a špičkou jazyka prešiel po malej priehlbinke nad zadkom. Čakal, či ju bude musieť pridržať, ale už nebolo treba. Ležala a stále si trápila peru v snahe zadržať vzdychy. Aj tento boj prehrala pod jeho fúknutím. Vrátil jej na driek jemné dlane a počúval prudké dýchanie. Ešte vždy mala ruky v polohe, ako keď sa chcela vzpierať, ale prstami už zvierala prikrývku. Prešiel jej oboma rukami po zadku, späť na boky a trochu zovrel. Nadvihla panvu, čím sa mu o tvrdého vtáka obtrela ešte trochu viac, ako doteraz. Neudržal svoj vzdych a rýchlo sa odtiahol. Ľahol si vedľa nej a hladil už len jednou rukou.

„Urobím ti to do zadočku, dobre?“ zašepkal jemne.

Lili sa prudko otočila na bok:

„Zbláznil si sa?!“ skríkla zhrozene.

Nekompromisne jednoznačná odpoveď ho tak prekvapila, že len otvoril ústa. Spamätal sa, až keď sa pokúsila vstať. Zachytil ju:

„Počkaj,“ šepkal.

„Nie!“ kričala, „to robia len fľandry!“

Prudko sa trhala, keď ju k sebe priťahoval.

Prekvapilo ho, ako urputne sa vie také malé telíčko brániť:

„Dobre, dobre, tíško,“ šepkal a podarilo sa mu objať ju okolo ramien a zovrieť v náručí.

„Dobre, neurobím to, keď nechceš,  tichúčko,“ upokojoval ju, keď len veľmi neochotne prestávala bojovať.

„Ššššš… Neurobím to,“ opakoval a začal ju jemne hladiť. „Naozaj nie, sľubujem,“ povedal, ale hneď na to sa uškrnul, čím si získal jej spýtavý pohľad.

„Nechám si to na tresty,“ odpovedal a sledoval, ako pokrčila obočie. „Nemám dôvod robiť ti niečo, čo nechceš, keď si dobré dievčatko. Ale potrestám ťa tak, keď budeš neposlušná.“

Nenávistne na neho zazrela, ale on sa upokojujúco usmial. Jemne ju prinútil ľahnúť si späť na brucho:

„Pokojne, dnes to nebude, neboj sa.“

Verila mu. Vrátil sa k nežnému hladeniu a kým sa po chvíli dostal z chrbta aj na zadok, už zabudla, že sa jej niečo nepáči. Bruškami prstov sledoval líniu jej zadku až na stehná, pri ceste späť jemne nadvihla panvu. Prešiel po vnútornej strane stehien a Lili ich jemne roztiahla.

Stačilo naznačiť záujem strčiť jej prsty medzi stehná. Inštinktívne sa prehla v drieku, ešte viac zdvihla zadok a kolená trošku roztiahla.

„Si nádherná,“ vydýchol  potešený jej poddajnosťou a bez váhania do nej začal vtláčať dva prsty. Preložila ruky na vankúš, zovrela ho a skryla si doň tvár. Horúca vlhkosť vítala Markove aj prudšie nárazy do jej tela, takže za chvíľu prestala stíhať s dychom a vankúš odhodila. Nepochyboval, že už ju má, ale aj tak si vychutnal moment, keď začala šepkať jeho meno. Keď sa trochu nadvihla, nebránil jej. Jemne z nej vytiahol prsty a počkal, kým sa otočí na bok a pritlačí k nemu. Objal ju a prsty vrátil dovnútra.

„Mark,“ opakovala a panvou stále prudšie vychádzala jeho pohybom v ústrety.

„Áno, maličká?“

Neprestal, ale pritlačil ju ľahnúť si na chrbát. Vzdychala a neodpovedala. Na chvíľu ešte pritvrdil v dráždení jej vnútra. Prsty do nej vrážal pravidelne a rýchlo, až kým mu panvou nezačala vychádzať v ústrety.  A potom ich vytiahol. Vtlačil sa jej medzi stehná, pozoroval jej nespokojný výraz a čakal.

„No tak!“ zamrnčala.

Mal čo robiť, aby sa nepohol.

„Chcem ťa,“ dostala zo seba konečne. Okamžite do nej začal vnikať. Len zvyškami zdravého rozumu sa snažil kontrolovať, aby do nej nevrážal príliš surovo, ale vždy keď sa pokúsil byť jemnejší, prudko k nemu nadvihla panvu. Pevnejšie ju objal a prepadol sa za ňou do šialenej živočíšnej potreby…

2 thoughts on “Rozprávka pre veľké dievčatá – 15.kapitola

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close