Ako zaujať ženu, ktorá si vás nevšíma

Narazila som na internete na článok, ktorý sa nedá nekomentovať. “Radí” mužom, ako zbaliť ženu, ktorú evidentne v reálnom zivote poznajú a stretávajú sa s ňou, ale dáma podľa všetkého neprejavila záujem. Berúc do úvahy profil autora to napísala žena menom Bella Pope, ale ktovie. Mne osobne sa zdá, že to písal presne ten typ chlapa, ktorého baby jedna za druhou odmietajú. Každopádne, nemali by ste veriť všetkému, čo nájdete na internete, takže realita je asi takáto:

Bloggerka radí: Spravte veľké gesto – Nechajte jej zamilovaný odkaz, napíšte básničku, alebo jej niečo vyrobte. Prípadne jej vyznajte city verejne. Niektoré ženy si na to potrpia.

Rada odo mňa: ANI NA TO NEMYSLITE! Ak ste dali svoj záujem najavo a dáma to neopätovala, zamilovaným odkazom nič nezmeníte. Jedine, žeby ich bolo dosť veľa na to, aby sa dáma rozhodla informovať políciu o obťažovaní 😉
Napísať básničku. Ak sa svojou umeleckou tvorbou už v tejto chvíli neživíte, nepokúšajte sa s tým začať kvôli žene. Najpravdepodobnejšie totiž váš detinský výtvor skončí vyvesený na jej profile niektorej zo sociálnych sietí aj s vašou fotkou.
Niečo jej vyrobiť. Hm. Ak nie ste zlatník, táto rada prestala byť dobrá zhruba tak vo vašich 16 rokoch. Jedine, že by dáma vášho srdca mala ešte menej. Ale v tom prípade by ste mali prehodnotiť svoj vek a prípadný dopad vášho konania na vlastnú osobnú slobodu.
Vyznať jej city verejne. Ak u predchádzajúcich rád máte nejakú šancu, že si váš trápny pokus dáma nechá pre seba a nebude ho nikde verejne rozmazávať, pri tejto je šanca nulová. Strápnite ju na verejnosti milostným vyznaním, o ktoré nestojí a verte, že ona už nájde spôsob, ako vás ponížiť tak, že budete pár týždňov chodiť po kanáloch.

 

Bloggerka radí: Doprajte jej priestor – Môžete skúsiť aj opačnú taktiku. Prestaňte si ju všímať. Keď uvidí, že dokážete žiť aj bez nej, možno vám konečne začne venovať pozornosť.

Rada odo mňa: Slečna Pope si mýli pojmy s dojmami. Nechať žene priestor a prestať si ju všímať, nie je jedno a to isté. Ak o vás neprejavila záujem, nechať jej priestor a len občas sa pripomenúť môže zabrať. Ale ak si ju nebudete všímať, ona si nebude vás. Naďalej.

 

Bloggerka radí: Všímajte si inú. Ak vie, že všetku pozornosť venujete jej, uvedomuje si, že vás nemôže stratiť. Keď si však budete všímať inú, zrejme začne žiarliť.

Rada odo mňa: No, toto by zabrať mohlo, aj keď nie celkom tak, ako si myslí Pope. Ak ste v spoločnosti príjemný a aspoň čiastočne obľúbený, dáma vášho srdca si to môže uvedomiť pri pohľade na vaše správanie k inej. Najmä, ak sa v tej chvíli sama necíti byť obťažovaná. Ale že by začala žiarliť, s tým nepočítajte. Žiarliť sa dá len na niečo, o čo máte záujem. Čo podľa všetkého nie je jej postoj k vám.

 

Bloggerka radí: Opýtajte sa, prečo vás nechce. Ak ste naozaj zmätený, alebo vás z ničoho nič začala ignorovať, opýtajte sa jej, čo sa stalo. Možno vás už nechce vídať, no možno išlo len o nedorozumenie. Každopádne vám to vysvetlí a budete vedieť, na čom ste.

Rada odo mňa: Konečne normálny nápad! Ako tvrdil náš oranžový operátor v jednej zo svojich vydarenejších kampaní: Aby ľudia spolu hovorili! Neexistuje nič funkčnejšie, ako pokojná, úprimná výmena názorov. Možno sa dozviete, že sa nedozviete, lebo dáma sa zvrtla na opätku a odmietla čo i len odzdraviť. A možno vám povie, že ju jednoducho sexuálne nepriťahujete. Alebo možno, že jej niektorý dobrák o vás nakecal, že ste homosexuál. To je jedno. Ale hovorte spolu. Budete vedieť, na čom ste. Obaja.

 

Bloggerka radí: Opýtajte sa jej kamarátov. Ak vás odbije s tým, že sa nič nestalo, môžete sa opýtať aj jej kamarátov. Ak ste niečo spravili zle, zrejme vám to vyhodia na oči a budete vedieť dôvod, prečo si vás nevšíma.

Rada odo mňa: No, príde mi to už trošku zúfalé, ale ak ste skúsili hovoriť s ňou osobne a nepomohlo, tak toto je ešte jedna z tých slušných posledných možností, kým to vzdáte.

 

Bloggerka radí: Nesmiete pôsobiť zúfalo. Ak príliš tlačíte na pílu, budete vyzerať zúfalo. Nehovorte jej, že by ste pre ňu spravili všetko na svete ani to, že je pre vás jediná na celom svete. Tým ju iba vyplašíte.

Rada odo mňa: Súhlasím. Nie je k tomu čo dodať.

 

Bloggerka radí: Pošlite jej správu, na ktorú musí reagovať. Ak ignoruje vaše správy, pošlite jej takú, na ktorú bude chcieť odpovedať. Zakončite správu otázkou alebo jej ponúknite lístky na koncert kapely, ktorú má rada.

Rada odo mňa: Prvoplánové ako marketingové rady typu “Ako určite predať” spred dvadsiatich rokov. Ale nemáte čo stratiť. Skúste.

 

Bloggerka radí: Dajte najavo, že máte niečo spoločné. Možno sa chytí, ak jej začnete hovoriť o záľube, ktorú zdieľate obidvaja. Možno máte radi rovnakú hudbu či literatúru. Nadhoďte tieto témy, no buďte úprimný. Ak zistí, že klamete, aby ste sa jej zapáčili, nahnevá sa a klamárovi už ďalšiu šancu nedá.

Rada odo mňa: Tiež súhlasím. Jeden z tých lepších nápadov, s celkom slušnou šancou na úspech.

 

Bloggerka radí: Upravte sa. Áno, na vzhľade záleží. Či sa nám to páči alebo nie, je takmer nemožné dať sa dokopy s človekom, ktorý nás fyzicky nepriťahuje. Síce to nie je najdôležitejšia časť vzťahu, no bez nej žiadny pár ani nevznikne.

Rada odo mňa: Také samozrejmé, až ma prekvapuje, že to treba zdôrazniť, ale súhlasím.

 

Bloggerka radí: Prestaňte, naozaj nemá záujem. Ak všetky predošlé pokusy zlyhali, pravdepodobne vás naozaj nechce. Treba to vzdať, pretože ďalším úsilím nič nedosiahnete. Prinajhoršom ju môžete vystrašiť. Nechcete predsa, aby si o vás myslela, že ste podivín. Ani aby to bola pravda.

Rada odo mňa: Pre vaše dobro dúfam, že ste neskúsili všetky uvedené rady. Ale so záverom súhlasím. Nie každá zem je vaša zasľúbená a niekedy sa proste nezadarí. Keď to nejde, tak to nejde.

 

Pravidlá slušných autorov, bloggerov a vlastne kohokoľvek, kto publikuje hovoria, že ak už kradnete cudzí obsah, aspoň uveďte zdroj. V tomto prípade si nie som istá, či zdrojovanie bude kladom alebo záporom. Každopádne, pôvodný článok nájdete na zaujimavosti.net, prípadne lovepanky.com, stačí trošku pohľadať.

 

Prečítajte si tiež

Nech sa s vami v posteli nenudí

 

One thought on “Ako zaujať ženu, ktorá si vás nevšíma

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close