Ženy s veľkou pusou sú v trende

Otočila do seba druhú vodku, položila poldecák a pachuť zapila pivom rovno z fľaše.
„Dobre, poďme,“ vyzvala spolužiačky pri stole.
„Dajme si ešte jednu, to stíhame,“ navrhla ženská oproti.
„Ak si dáme ešte jednu, tak už na tú prednášku ani nemusíme ísť,“ trvala na svojom Laura a mávla na čašníka. „A to si tam potom pán docent Garner môže sedieť sám.“
„A toho by si ty určite nechcela zmeškať, že?“ podpichla iná.
Laura sa nevinne uškrnula:
„A môžem ja za to, že je taký sexi?“
Čašník položil vedľa nej účet, takmer vzápätí vzal peniaze a odišiel.

Laura vrátila peňaženku do kabelky a nahlas sebavedome predniesla:
„Už len zistiť, či je ženatý.“
Pri vedľajšom stole prudko vstal chlap, čo im sedel chrbtom, ale nikto mu nevenoval pozornosť ani keď prechádzal okolo ich stola. Tým smerom bol východ z podniku. Kým hlasom, v ktorom bolo jasne počuť smiech, rovnako nahlas nepredniesol:
„Nie som.“
Laura zmeravela, ostatné ženy vyprskli smiechom.
„Myslím, že som práve vyletela zo skúšky,“ sucho zhodnotila Laura a ešte chvíľu čakala, kým sa spolužiačky dorehocú.

Počas prednášky z národnej ekonomiky docent pôsobil nezaujate a Laura zvažovala, ako sa chce teraz pred ním tváriť. Zhodnotila, že to nebude riešiť. Obaja sú dospelí ľudia, čaro externého štúdia popri zamestnaní, a on rozhodne nie je blbec. Veľmi príťažlivý asi štyridsiatnik, poradca ministra. Tak sa mu ospravedlní a bude. A aj bolo. Dvojhodinová prednáška skončila, Laura počkala, kým všetci odídu a pokúsi sa to urobiť aj on. Skôr než sa mu to podarilo, nenásilne pred ním privrela dvere a pritiahla jeho pohľad.

„Ehm,“ odkašľala si. „Ospravedlňujem sa za to fau paux v podniku,“ zatvárila sa kajúcne.
„Nie je za čo, bolo to vtipné,“ pekne sa na ňu usmial.
„No, to verím, ale do vhodného správania to malo ďaleko,“ namietla, ale opätovala úsmev.
Odvrátil sa od dverí a vystrel rovno oproti nej. Prebehol ju pohľadom a potom si sadol na lavicu hneď pri dverách.
„Aj by som sa vás opýtal, či ste taká odvážna vždy,“ rozprával a bez hanby ju pri tom okate šacoval pohľadom, „ale už viem, že áno.“
Laura si prekvapene uvedomovala, čo robí a že ju to vzrušuje. Vnímala, ako jej telo na ten pohľad reaguje a že má pocit, akoby ju ním vyzliekal. A že chce, aby ju vyzliekal. Študovala mu tvár a snažila sa z nej vyčítať, o čo mu teraz naozaj ide.
„Ste taká vo všetkom?“ opýtal sa vyzývavo a stále sediac naširoko roztiahol nohy.
Keď to zbadala, uškrnula sa a po chvíľke premýšľania k nemu urobila pomaly najprv jeden krok a hneď aj druhý. Ostala mu stáť medzi stehnami tak blízko, že keby ktokoľvek vošiel, nezapochyboval by, čo sa práve deje. Dívala sa mu rovno do očí a s ľahkým úsmevom sa sebavedome opýtala:
„No čo myslíte?“
Opätoval je pevný pohľad a po chvíľke povedal:
„Odstúpte.“

Lauru požiadavka tak zaskočila, že ihneď urobila tri kroky späť. So zadržaným dychom vnímala, ako svižne zoskočil z lavice a vyšiel na chodbu. Šokovaná a zahanbená sa nestihla ani nadýchnuť, keď sa z chodby ozval:
„Poďte, prosím.“
Zdvihla pohľad, aby videla, ako sa na ňu usmieva, s rukou ešte na kľučke. Zaváhala len na sekundu a vykročila. On v tej istej chvíli tiež a tak prešla chodbou stále dva kroky za ním. On našľapoval ticho, jej opätky sa ozývali ľudoprázdnym priestorom. Zastal až pred svojimi dverami a otvoril ich. Opäť s rukou na kľučke sa na ňu díval a čakal.

Uvedomila si, že jej dáva možnosť rozhodnúť, čo sa bude diať ďalej. Usmiala sa a vošla. Po pár krokoch sa otočila, aby videla, ako dvere zvnútra zavrel a potom zamkol. Obrátil sa k nej a chrbtom oprel o dvere. Nohy dal od seba a obe asi krok od dverí, takže sa zadkom posunul o niečo nižšie, ruky spustil voľne vedľa tela a opretý čakal. Vzduch v miestnosti okamžite zhustol a Laura mala pocit, že je aj nabitý elektrinou. Sledovala, ako si ju prezerá a len o niečo rýchlejšie dýcha. Ani jeden sa nepohol z miesta.
„Ste zvedavý, či som dosť odvážna urobiť prvý krok?“ opýtala sa s úsmevom.
„Ja sa vás prvý dotknúť nemôžem,“ odpovedal pokojne, ale hlas mal trošku tlmenejší. „Som váš prednášajúci, vzal som vás k sebe a zamkol som dvere. Ak sa vás teraz aj dotknem, zo sexuálneho obťažovania sa už nevyvlečiem. Prvý krok som urobil ja. Ste na ťahu.“

Pomaly prišla bližšie a opäť zastala medzi jeho stehnami. Bola dosť štíhla na to, aby sa ho vôbec nedotýkala, aj keď mal nohy rozkročené len mierne. Naklonila sa k nemu tak, aby cítil na uchu jej dych. Zabralo to presne, ako čakala a začal dýchať prudšie.
„To mi vyhovuje,“ zašepkala. Jemne mu hryzla do ucha a v tej istej chvíli na neho aj pritlačila celé telo. Nebolo možné necítiť jeho tvrdý penis a keď sa o neho začala jemne obtierať, docent sa sípavo nadýchol.

Laura sa spokojne usmiala, naklonila k jeho ústam a bez varovania mu do nich hrubo strčila jazyk, aby on svojím okamžite začal vášnivo spolupracovať. Ruky položila na opasok a keď ho začala rozopínať, docent sa prestal ovládať a položil jej ruky na boky. Ešte viac si ju na seba pritlačil a Laura mala čo robiť, aby pri jeho trení vtáka o ňu a jej vlastných mokrých nohavičkách dokázala rozopnúť opasok. Napriek všetkému sa jej to podarilo a keď prekonala aj zips, ihneď stiahla nohavice aj trenírky dole. Docent vzrušene vzdychol a preložil ruky na blúzku, ale skôr, než sa mu podarilo rozopnúť prvý gombík, Laura mu chytila obe zápästia a nad jeho hlavou ich oprela o dvere. Pritlačila sa na už nahého, tvrdého vtáka, až docent privrel oči a zalapal po dychu.
„Najprv sa pohrám ja,“ zašepkala mu Laura do úst. Pustila zápästia a zviezla sa na kolená. Docent prekvapene otvoril oči a asi sa snažil niečo namietať, ale nestihol. Laura pevne chytila už dokonale tvrdého vtáka pri koreni a ihneď vzala žaluď do úst. Chlap nad ňou nahlas vzdychol a nepovedal nič. A Laura sa hrala dlhé minúty. Chvíľu sala prerušovane v krátkych intervaloch, chvíľu špičkou jazyka prechádzala uzdičku. Najprv jemne a potom poriadne rýchlo ho honila, docent dýchal prudko a prerývane. A keď si ho vzala späť do pusy a k saniu pridala zároveň aj kmitanie špičky jazyka po uzdičke, docent zalapal po dychu a jemne ju odtlačil:
„Urobil by som sa,“ vysvetlil tlmene, keď sa na neho Laura pozrela. Ona sa spokojne usmiala a začala mu vtáka po celej dĺžke jemne honiť.
„Nejde tu o to?“ položila otázku a sledovala, ako sa zjavne snaží sústrediť pod jej pravidelnými pohybmi.
„Nie takto,“ pokrútil hlavou a sťažka prehltol, „nechcem byť prvý.“

S úsmevom pokrútila hlavou a vzala ho späť do pusy. Jeho vzdych znel porazenecky a slastne zároveň. Cmúľanie a fajčenie vydržal iba pár ďalších minút, kým vzdychol:
„Už to nevydržím. Chcem vás oveľa dlhšie, než si myslíte.“
Laura pochopila, že sa ju snaží varovať. Páčilo sa jej, že si chlap vopred overí, či môže striekať do pusy. Práve preto si ho strčila ešte hlbšie, takmer do hrdla. Počula, ako zalapal po dychu. Takmer okamžite ucítila cukanie vtáka v puse, docent nahlas vzdychol a začal jej semeno prudko striekať snáď priamo do krku. Časť rovno prehltla, ale trochu si nechala na jazyku. Postavila sa, docentovi dala pár sekúnd spamätanie a potom pritlačila svoje pery na jeho. Ešte nie celkom pri zmysloch pootvoril ústa a Laura mu do nich napľula jeho semeno.

Potom sa odtiahla a pozorovala ho. Ako mu došlo, čo má v ústach, ako zmeravel, aj ako premýšľa, čo urobiť. Nedržala ho, nenútila, mohol to pokojne vypľuť na zem. Dívajúc sa jej do očí ešte ďalšiu sekundu váhal a potom s ľahkým odporom prehltol. Nadšene sa usmiala a pobozkala ho.
„Vitajte v mojom svete, pán docent,“ zašvitorila.

A jemu došlo, že s ňou zažije ešte veľa zvrhlostí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close