Sexuálne hračky sú v kurze. Výber je skutočne veľký

Sex je súčasťou života každého dospelého človeka. Preto niet divu, že sexuálne hračky si našli svoje miesto na trhu. Tieto malé i väčšie doplnky a hračky dopĺňajú sexuálny život. V tomto článku sa pozrieme na tie najznámejšie erotické hračky.

História sexuálnych hračiek siaha do 19. storočia. Prvý vibrátor bol vyrobený v roku 1883. Dnes by ste ho v vtedajšej podobe hľadali márne, nájdete ho iba v múzeu sexuálnych hračiek, rovnako ako iné kúsky.

Sexuálne hračky majú skvelé benefity ako:

1. stimulujú vaše najviac príjemné oblasti,
2. umožnia vám vyskúšať veci, ktoré bežne nerobíte,
3. dodávajú pôžitok, zábavu a hravosť do vášho sexuálneho života a vzťahu,
4. umožnia vám zistiť, čo sa vám páči, pomiešať veci a experimentovať s novým typom senzácie.

Existuje niekoľko tipov sexuálnych hračiek. Líšia sa veľkosťou a použitím. Najznámejšími sú nasledovné.

Luxusné vibrátory

Množstvo vecí vibruje, ale iba kvalitné vibrátory vám pomôžu dosiahnuť orgazmus. Vibrátory sú dostupné v rôznych veľkostiach a tvaroch. Dnes už vibrátory nie sú iba pre ženy, ale sú dostupné i pre mužov.

Poznáme hneď niekoľko typov vibrátorov.

Klitorálne a masážne vibrátory

Klitorálne a masážne vibrátory stimulujú klitoris a vulvu. Väčšina klitorálnych vibrátorov sa má používať externe, avšak niektoré sa dajú aj interne. Niektoré majú špičku na konci pre presnú klitorálnu stimuláciu, zatiaľ čo zvyšné sú vytvorené pre pohodlné použitie na vulve. Malý diskrétny klitorálny vibrátor je dobrou voľbou pre úplne prvý vibrátor.

Králičie vibrátory

Dvojitá stimulácia alebo králičie vibrátory stimulujú klitoris a bod G naraz alebo iba jeden po druhom. Tieto vibrátory boli spopularizované v seriály Sex v meste.

Vibrujúce vajíčka

Tieto luxusné mini vibrátory sú malé ako vajíčko a sú určené na externé použitie, no dajú sa využiť aj interne. Ich malá veľkosť pomáha stimulovať klitoris alebo vagínu, čo z nich robí excelentný vibrátor pre začiatočníkov.

Vibrátory pre bod G

Vibrátory pre bod G sú interné vibrátory, ktoré sa sústredia na bod G. Zvyčajné sú viac pevnejšie než klitorálny vibrátor a majú zahnutý koniec na stimulovanie bodu G. Tieto vibrátory sa taktiež dajú využiť externe na stimulovanie vibrátora. Páni naopak určite ocenia kvalitné masturbátory, ktoré verne napodobnia reálny zážitok.

Prstové vibrátory

Tieto typy mini vibrátorov sa zvyčajne nosia na jednom alebo viacerých prstoch, ktorými môžete priamo stimulovať klitoris. Niektoré sa dokonca dajú využívať aj interne

Paličkové masérske vibrátory

Ide o tradičné ručné masérske prístroje. Pôvodne vytvorené na masáž celého tela, vibrujúce paličkové masérske vibrátory sa odvtedy začali používať na masáž klitorisu a vulvy. Tieto vibrátory majú rôzne nadstavce v závislosti od stimulácie a dotyku, ktorý sa vám páči.

Hands-free a nositeľné vibrátory

Tieto vibrátory sú hands-freee a wearable, ktoré môžu byť nosené vo vnútri nohavičiek alebo pysky. Tieto mini vibrátory sa využívajú na stimulovanie klitorisu.

Vibrátory pre páry

Tieto sexuálne hračky sú veľmi populárne. Dodávajú do spálne rôznorodosť a zábavu. Vibrátory pre páry taktiež vytvárajú viac intímnosti, pretože môžete skúšať nové veci spolu. Hlavné využitie prebieha počas sexu, aby oba partneri mohli zažiť pôžitok. Zvyčajne jedna časť stimuluje klitoris a druhá je vo vnútri vagíny a stimuluje bod G.

4 thoughts on “Sexuálne hračky sú v kurze. Výber je skutočne veľký

  1. Vibrator je celkom fajn na taky zaciatok 🙂 Pripadne skus popozerat nejaky obchod – napriklad superlove a tam si vuber co sa ti pozdava 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close