Rozprávka pre veľké dievčatá – 3.kapitola

Do svojej izby vošiel hneď potom, ako mu Martin oznámil, že dievča je pripravené.

Stála uprostred miestnosti a s kamennou tvárou čakala. Oblečená v ľahkých večerných šatách, vo vzduchu bolo cítiť kúpeľové a vonné oleje.
„Vystríhal som ťa skúšať moju trpezlivosť,“ povedal pokojne a postavil sa k nej. „Vravel som, že sa ti to nepodarí. Aj keď šikovnosť ti uprieť nemôžem.“
Pozrela sa na neho:
„Budem môcť po tomto odísť?“
Zamračil sa:
„Rozhodne nie.“
Vyrovnala hlavu a dívala sa opäť priamo pred seba.
„Ale ak budeš dobrá, možno viem zariadiť, aby sa ti u mňa páčilo.“
Jeho snahu odmenila pohŕdavým úškrnom a mlčaním.
„Možno odo mňa nebudeš chcieť odísť,“ pokračoval a čakal, že nejako zareaguje, ale nestalo sa.

Rozopol jej šaty a nechal ich spadnúť na zem. Ostala stáť nahá, začervenala sa a odvrátila pohľad.
Chvíľku ju pozoroval. Celá pôsobila veľmi krehko. A v tejto chvíli ešte aj vystrašene.
Obrovskou rukou ju nežne pohladil po tvári:
„Nechcem ti ublížiť. Vraj som pozorný milenec. Bude sa ti to páčiť.“
„To si nemyslím.“
„Prečo?“
„Radšej by som si vybrala sama.“
„Aha. Kráľ ti nie je dosť dobrý? Radšej ožrani a špinaví vojaci z miestnych putík?“ navážal sa do nej urážlivo.

Odmenila ho mlčaním. Nenechal sa vyviesť z miery a dlaňou jej prešiel cez ramená na prsia. Začervenala sa ešte viac a zavrela oči. Potešilo ho, keď jej mladučké telo zareagovalo. Sklonil sa a začal bradavky obšťastňovať jazykom. Vzdychla a zapotácala sa. Stihol ju zachytiť, zdvihol do náručia preniesol na posteľ. Páčilo sa mu hladiť ju. A prekvapovalo ho, že sa očividne hanbí. Odvracala zrak a snažila sa uhýbať dotykom. Vrátil sa jazykom na bradavky a vychutnával si jej vzdychy. Pokúsil sa jej roztiahnuť nohy, ale nedovolila to. Zaváhal. Pomaly vstal a sledujúc ju sa začal vyzliekať. Dívala sa na neho trochu strnulo, keď zhodil košeľu. Topánky, nohavice, nahý a vzrušený sa vystrel. Roztiahla zreničky a zadržala dych. Usmial sa a vrátil k nej.
„Neboj sa, maličká,“ tíšil ju a hladil. Uvedomoval si, aký je oproti jej drobnému telu veľký. „Uvidíš, že to pôjde.“

Tentokrát sa už nenechal odradiť jej odporom a roztiahol jej nohy nasilu. Ľahol si medzi ne, čím si vynútil jej dotyk. Položila mu otvorené dlane pod brucho a pokúsila sa ho odtlačiť. Nenechal sa.
„Pohladkaj ma,“ vyzval ju. Zaváhala. Jemne jej chytil ruku a posunul si ju nižšie. Chvíľku sa snažila vytrhnúť, ale keď ju nepustil, poddala sa a urobila, čo chcel.
Slastne vzdychol, vychádzajúc v ústrety jej dotykom. Pokračoval v hladení a bozkávaní jej tela. Ale ona stále pôsobila napäto. Odsunul jej ruku a pritlačil sa bližšie. Strhla sa a pokúsila uhnúť.
„Šššššš, pokojne. Neboj sa,“ šepkal jej do ucha. Vsunul jej ruku medzi stehná a začal ju hladiť. Nestrkal jej prsty dnu, len jemne dráždil. Pomaly začala vlhnúť, ale chytila mu ruku:
„Nie. Nechcem,“ odtláčala ho. Dovolil jej to.
„Máš v pláne jednoducho vydržať, kým sa odbavím?“ opýtal sa priamo. Neodpovedala.
„Zabudni, maličká,“ pokrútil hlavou. Vymanil si ruku z tej jej a položil ju späť medzi chĺpky. Vzdychla, keď pokračoval v hladení bruškami prstov aj rozprávaní:
„Je mi jedno, na čo si zvyknutá. So mnou si to v posteli užiješ aj ty.“

Vzdychla, ale napriek tomu povedala:
„O tom pochybujem. Vaše Veličenstvo.“
To vyhecovalo jeho ješitnosť. Prstami jemne pritlačil a sústredil sa len na dráždenie jej miestečka, nerobil nič iné. Pokúsila sa uhnúť a potom zastaviť mu ruku. Nič z toho jej nedovolil a pokračoval. Spokojne sa usmial, keď po čase vzala vankúš a skryla si do neho tvár. Potom to už bola len chvíľka, kým sa jej telo prehlo v slastnom kŕči. Víťazoslávne sa usmial a dal jej pár minút. Potom jej opäť vtlačil panvu medzi stehná, počkal, kým sa na neho pozrie a povzbudivo sa usmial. Unavená a ešte omámená sa ani nebránila, keď jej vložil ruku do vlasov a druhou trochu nadvihol zadok. Vtlačil jej na pery bozk, pridržal si ju a rýchlo do nej vnikol.

V tej chvíli sa stali naraz dve veci. On si uvedomil, že narazil na odpor, ktorý hrubo prekonal a dievča pod ním vykríklo od bolesti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close