Rozprávka pre veľké dievčatá – 24.kapitola

Jej horúce, vlhké vnútro ho pripravovalo o rozum. Rovnako vášnivou pusou ho bozkávala, kým sa do jej tela snažil vtlačiť čo najhlbšie. A nebránila sa. Skôr naopak, poddajne roztiahla stehná a prispôsobovala sa jeho pohybom. V ošiali mu preletelo hlavou, že takto pripravená ho do druhej dierky poľahky zvládne. A aspoň sa mu podarí vynechať tú chvíľu, kedy ona vydesene čaká na toto „mučenie“. Rozhodol sa. Jemne ju pobozkal a vyšiel z nej. Ľahol si na bok a ju uložil chrbtom k sebe skôr, než začala protestovať. Keď si ju pritiahol bližšie, ochotne vzdychla a pritlačila sa k nemu. Jedno rameno jej položil pod hlavu, perami a jazykom sa začal venovať krku. Slastne vydýchla a privrela oči:

„Chcem sa ťa dotýkať,“ zašepkala nespokojne.

„O chvíľku,“ odvetil a voľnou rukou si chytil vtáka, mokrého od jej štiav. Nechcel, aby si stihla uvedomiť, čo sa chystá urobiť, tak si ho rýchlo nasmeroval a ihneď začal vtláčať do zadočku.

„Nie!“ vykríkla a strhla sa. Okamžite jej pridržal panvu a bez zaváhania vnikal ďalej.

„Pokojne,“ tíšil ju so zatajeným dychom, snažiac sa ustáť vzrušenie.

„Mark,“ mrnčala nespokojne, ale nemohla sa pohnúť. Držal ju pevne. Vďaka vlhkosti sa do nej dostával celkom ľahko a bol si úplne istý, že ju to nebolí. Ale tesnosť jej tela dávala zabrať jeho sebaovládaniu. Až keď v nej bol celý, zastal a prestal sa hýbať. Sčasti preto, aby si na neho zvykla, sčasti preto, aby sa neurobil.

„Si perverzné prasa,“ bezmocne precedila cez zuby Lili, ale nepodarilo sa jej dostať do hlasu toľko hnevu, ako by chcela.

Usmial sa a pobozkal ju na krk: „Nemohla si veriť, že ti to odpustím.“

Kým stihla odpovedať, prevalil sa na ňu tak, aby ležala na bruchu. Nezmyselne sa pokúsila zaprieť rukami, tak jej obe zápästia chytil a pritlačil k posteli vedľa ramien. Kolená oprel okolo jej nôh a trochu sa nadvihol. Nebránila sa, len prudko dýchala. Veľmi pomaly z nej trochu vyšiel a rovnako nežne vnikol späť. Vzrušene vzdychla. Aj keď to zopakoval ešte raz a aj potom.

Chvíľu si vychutnával rastúce vzrušenie pozorujúc, ako sa jeho vták pomaly ponára do maličkého, poddajného tela a so zadosťučinením počúval Liline vzdychy. Sklonil sa a jemne jej oblízol ucho. Cítil, ako sa pod ním napla a trochu ju pridržal. Vnímal svoj blížiaci sa výstrek, no nezrýchlil. Chcel si ho vychutnať pomaly. Ale keď jej začal lalôčik ucha cmúľať, nahlas vzdychla a zadok trošku nadvihla, aby mu pomohla vojsť hlbšie. Takúto spoluprácu nečakal a hneď mu došlo, že svoj orgazmus už nezastaví.

„Ty budeš moja navždy. Či už budeš mať zlatý krúžok na nohe, alebo na prste,“ predniesol zachrípnuto.

Maličké dlane, uväznené v tých jeho obrovských, zaťala do pästí. Ale namiesto vzdoru len slastne vzdychla a Mark si posledným prirazením doprial orgazmus.

Pomaly Lili pustil a tá sa ihneď odtiahla ďalej od neho. Nebránil jej, ale trochu zamračený ju pozorne sledoval. Keď si to všimla, upokojujúco sa usmiala. Došlo mu, že sa nehnevá, len považuje situáciu za dokončenú. Trošku sa začervenala a stiahla na seba prikrývku.

„Na to zabudni, maličká,“ povedal a pritiahol si ju vedľa seba. „Ešte tu mám nejaké resty,“ doplnil, kým sťahoval prikrývku a potom strčil dlaň medzi jej stehná.

„Mark,“ znela prekvapene a upierala na neho veľké oči.

Zamilovane sa do nich ponáral len chvíľku, lebo keď ju jednou rukou objal a prstami druhej prešiel po mušličke, zalapala po dychu a zavrela ich.

„Už som povedal,“ zašepkal jej tesne pri uchu. „Že so mnou sa to v posteli bude páčiť aj tebe,“ dokončil. Palcom jemne dráždil jej miestečko a zároveň dva prsty strčil do vnútra.

Lili sa prudko nadýchla a ihneď začala panvou vychádzať v ústrety rýchlym pohybom. Jej vlhkosť aj dych nenechávali na pochybách, že nepotrebuje veľa. Pevne ju objal a tempo prispôsobil presne tak, aby jeho meno vykríkla.


Ráno sa Mark zobudil na klopanie. Mal chuť na nevítaného návštevníka niečo rázne zakričať z postele, ale Lili ešte spala. Neochotne, pomaly vstal, ale o to ráznejšie otvoril dvere.

„Dorazil Filip,“ dozvedel sa od Martina skôr, ako stihol niečo nevľúdne zavrčať. Vystrúhal nesúhlasnú grimasu a zamyslene sa otočil k posteli. Pomaly prikývol:

„Dobre. Nech Lili prinesú raňajky do izby, ja o chvíľu prídem dole.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close