Rozprávka pre veľké dievčatá – 19.kapitola

Zložil z nej svoje stehno, teplú dlaň položil na mušličku. Lili sa ani nepohla. Vkĺzol jej prstami medzi chĺpky a bez váhania začal dráždiť. Takmer hneď dostal za odmenu vzdychy. Najprv tiché a neochotné, ale keď ponoril jeden prst dovnútra jej tela a potom znova a znova, Lili sa prestala kontrolovať. Počkal, kým ochotne roztiahne stehná a vtedy prestal.

Prekvapene otvorila oči, ale mlčala. Vstal, oprel sa ramenom o stenu a pozoroval ju. Začervenala sa a odvrátila pohľad. Prešiel k stolu, ale k Lili stál chrbtom, takže nevidela, čo robí. Ostal tam pár minút a potom sa vrátil do postele.

Len trochu ju pohladil a hneď vsunul dovnútra dva prsty. Vďačne vzdychla a prehla chrbát. Pár rýchlych pohybov a Lili rukami zovrela čelo postele, o ktoré bola pripútaná. Nadvihla panvu a snažila sa dostať Markove prsty čo najhlbšie. Druhú ruku jej vsunul pod zadok a prsty do nej vsúval ešte hlbšie a ráznejšie. Keď vyslovila jeho meno prvýkrát, dal jej ešte chvíľu. A keď ho zašepkala opäť, párkrát po sebe, vytiahol prsty a odsunul sa.

Sledoval, ako otvorila oči a jej pohľad sa zmenil postupne z prekvapeného na takmer zúrivý. Pochopila, že toto je súčasťou jeho hry a bude ju opakovane dráždiť  bez orgazmu. Zaťala zuby a snažila sa spomaliť dýchanie. Oprel sa a čakal.

Konečne sa upokojila, otvorila oči a pozrela na neho. Zdvihol hlavu a čakal, čo povie. Ale ostala mlčať. Pochopil, že na neho nebude útočiť, aj dych mala pravidelný. Prisunul sa a natiahol k nej ruku.

„Neopováž sa!“ vykríkla a odsunula sa, koľko jej putá dovoľovali.

S kamennou tvárou si kľakol na kolená a natiahol sa za ňou zas.

„Prestaň, nechaj ma!“

Pokúsila sa ho kopnúť, zachytil jej členok. Tú istú chybu urobila aj s druhou nohou a aj tá skončila v jeho zovretí. Metala sa, tak ju pridržal, aby ležala na chrbte. Ľavou rukou jej zovrel oba členky a zdvihol ich hore, zadok pritlačil k posteli. Už sa nemala ako pohnúť, ale aj tak sa nadvihol na kolená a obe vystreté nohy jej pritlačil ešte o kúsok bližšie k hlave. Sledoval ju, keď zakňučala:

„Mark, už ma nechaj, prosím.“

Bez odpovede presunul pohľad na zadnú stranu jej stehien, zadok a všetko, čo v tejto polohe videl. Mokrá mušlička lákala k dotyku a on nemal v pláne si čokoľvek upierať. Palcom voľnej ruke po nej prešiel a ucítil, ako sa Lili napla.

„Už dosť,“ vzlykla.

Nezastavilo ho to. Vtlačil jej dnu dva prsty a musel napnúť svaly ruky, v ktorej jej  držal členky, keď sa strhla. Dostať ju pravidelnými pohybmi na pokraj orgazmu bolo opäť veľmi rýchle. Keď ju pustil, už ani neotvorila oči. Natiahol sa za jej rukami a uvoľnil viazanie. Venovala mu pohľad, ale neurobila nič. Len ho pozorovala.

„Pohladkaj si ju,“ nariadil.

To ju prebralo:

„Čože?“

„Chcem vidieť, ako si to robíš sama. Daj si tam ruku,“ zopakoval pokojne.

Neveriacky na neho civela a zľahka potriasla hlavou:

„To… neurobím.“

„Ale urobíš,“ odvetil s absolútnou istotou.

Lili chvíľu váhavo pozorovala jeho pevný výraz tváre a potom porazenecky vydýchla. Zavrela oči a položila si ruku do lona. Bez slova sledoval jej prsty. Prvé hanblivé dotyky nenechávali na pochybách, že to nikdy nerobila. Nedokázal sa ubrániť úsmevu. Keď si konečne malé prstíky vtlačila hlbšie, zalapal po dychu zrejme viac, ako ona. Pri ďalšom návale krvi do slabín, ktorý už vôbec nepotreboval, si uvedomil,  že musí pozmeniť plán, lebo nevydrží tak dlho, ako by chcel. Bez toho, aby od nej odtrhol zrak, sa natiahol po olej. Kým si ho na seba nalial, sledoval malé divadlo a Liline zuby na jej spodnej pere. Keď sa nadvihol na kolená, Lili otvorila oči a prudko, zahanbene vytiahla ruku zo svojho lona. Chytil ju za členok a potiahol k sebe. Ani sa nebránila, keď ju otočil na brucho a potom zdvihol na štyri. Kľačal medzi stehnami, zadoček si pritiahol do lona. A kým sa stihla spamätať, vtlačil jej do neho vtáka.

Nespokojne mrnčala po celý čas, čo do nej vnikal, ale nebojovala.

„Pokračuj,“  zašepkal potom.

Pokrútila hlavou. Vedel, že to nie vzdor. Jednoducho jej len dochádzajú sily. Objal ju okolo pliec, zdvihol na kolená a oprel o seba:

„No tak,“ šepkal a chytil jej ruku.

„Dopraj jej orgazmus. Už si ho snáď zaslúži, nie?“

Preložil jej prsty na chĺpky a pritlačil:

„Sľubujem, že ti ju vystriekam hneď, ako sa urobíš. A bude koniec,“ znel presvedčivo.

Zdráhavo začala plniť, čo od nej chcel.

Spokojne ju chytil za boky a skúsil jemne priraziť.  Neprestala sa hladiť a ani nezamrnčala. Skôr naopak jemne vydýchla. Povzbudený sa v nej začal jemne pohybovať.

Lili po chvíli zaklonila hlavu a oprela sa mu o rameno. Vzrušene dýchala, Mark cítil pohyby jej prstov. Veľmi rýchlo začal balansovať na hrane a miestami ustával v pohyboch. Nebol ochotný urobiť sa pred ňou. Vnikal čo najjemnejšie a zdalo sa, že jej to vyhovuje. Vzdychy boli stále hlasnejšie a vyslovila aj jeho meno.

Jej orgazmus nebolo možné si nevšimnúť. Mal pocit, že vystriekol hneď, ako mu to došlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close