Rozprávka pre veľké dievčatá – 18.kapitola

Hneď, ako za sebou stráže zavreli dvere, Mark z Lili postrhával šaty.

„Prestaň!“ bránila sa, keď ju nahú pritiahol k posteli. Z baldachýnu odtrhol šnúru, čo ho držala, Lili nechal stáť  a jej zápästia priviazal k priečeliu postele.

„Pusti ma!“ neprestávala zúrivo kričať a trhla spútanými rukami.

Postavil sa k oknu a chvíľu cez neho hľadel.

„Nemáš právo sa ku mne takto chovať,“ povedala Lili nahlas, ale už aspoň nie krikom. Dívala sa na jeho chrbát, ale ten sa ešte chvíľu nepohol. A potom si Mark odrazu vyzliekol košeľu. Otočil sa k nej a začal rozopínať nohavice.

„To naozaj? Sex?“ zavrčala na neho pohŕdavo. „Ten všetko vyrieši?“

Mark sa na ňu díval, ale neodpovedal. So stále kamennou tvárou sa vyzliekol do naha. Jeho mlčanie začalo Lili znervózňovať. Sledovala, ako sa natiahol po fľaštičku s olejom a nalial si ho do dlane. Tou si potom chytil vtáka a pomalými pohybmi naň začal natierať olej.

„Prečo to robíš?“ opýtala sa neisto a výrazne tichšie.

Díval sa na ňu priamo a pomaly si ho honil:

„Do zadočku ti ho môžem vraziť buď úplne surovo a spôsobiť ti veľkú bolesť,“ začal bezfarebným hlasom, Lili zbledla.

„Alebo pomaly, s olejom a bezbolestne. Potrestať ťa iba ponížením a pocitom vyplnenia, ktorý nechceš.“

„Prosím,“ zašepkala vystrašene.

„Za to, čo si dnes predviedla, by si si pokojne zaslúžila aj prvú možnosť,“ stále si ho pomaly, pokojne honil, „ale vybral som si druhú.“

„Mark, prosím ťa,“ odstúpila od neho tak ďaleko, ako to len priviazané ruky dovoľovali. „Nerob to.“

Ešte vždy stál na mieste. Len ju pozoroval s odmeraným výrazom tváre:

„Vedela si, čo ťa čaká, keď nebudeš dobré dievčatko. Povedal som ti to dopredu.“

Dolial si viac oleja a urobil krok smerom k Lili.

„Nie, prosím, nerob to,“ vzlykla a ustúpila od neho až tak, že sa musela trochu predkloniť. Došiel k nej a hrubo ju pritiahol späť. Pritlačil o čelo postele, takže sa bruškom dotkla svojich rúk. Sám sa postavil pol kroka za ňu, jednou rukou objal okolo pása a pritiahol si jej zadok bližšie.

„Zbytočne prosíš,“ povedal stále rovnako bezcitne, špičku vtáka priložil na jej zadnú dierku. Pokúšala sa uhnúť, ale proti jeho sile nemala žiadnu šancu.

„Ja si z teba budem teraz chvíľku vyšukávať ospravedlnenia.“

„Prepáč!“ stihla ešte vykríknuť  a Mark do nej začal pomaly vnikať. Milimeter po milimetri. Rukou okolo pása musel stále brániť jej vzpieraniu sa, ale nijako to nemenilo vytrvalosť jeho pohybu, až kým v nej nebol celý. Vtedy objatie uvoľnil, panvou ju ešte pritlačil o priečelie a prestal sa hýbať. Pozoroval jej zviazané ruky zaťaté do pästí a vnímal, ako sa okolo neho jej telo nespokojne sťahuje.

„Nechcem, prestaň,“ kňučala.

„Ja viem, že nechceš,“ povedal a obe dlane jej položil na boky. Pár centimetrov z nej vyšiel a hneď vnikol späť. Nespokojne vzdychla:

„Mark, ospravedlňujem sa. Prepáč, už to neurobím.“

„Tak tomu ver, malá,“  zašepkal tvrdo a zopakoval pohyb von a dnu.

Lili nespokojne mrnčala, ale nevšímal si to. Jej telo sa postupne uvoľňovalo a jeho pohyby prijímalo lepšie a lepšie. Napriek tomu však stále obopínalo veľmi tesne a Mark vedel, že jeho orgazmus je oveľa bližšie, než by dnes potreboval. Rozhodol sa nebojovať s tým. Objal Lili okolo pása a cúvol dozadu aj s ňou. Zviazanými rukami ju tak prinútil predkloniť sa, vtáka vtlačil hlbšie do jej vnútra. Vzlykla a protestovala, aj keď sa jeho pohyby stali pravidelnejšími a hlbšími. Držal ju pevne ďalších pár minút, až kým posledným hlbokým vniknutím nedosiahol orgazmus.

Pomaly z nej vyšiel a rozviazal jej ruky:

„Ľahni si na posteľ.“

Poslúchla a už ležiac ho ešte chvíľu pozorovala pri umývaní. Poutieral sa a ľahol vedľa nej. Odvrátila hlavu a mlčala.

„Daj si ruky nad hlavu,“ prikázal.

Najprv mu venovala jeden prekvapene zúrivý pohľad a potom urobila, čo chcel. Ale keď jej prešiel nechtami po bradavke, ihneď mu chytila ruku:

„Nechcem!“ zavrčala.

Bez zaváhania strhol ďalšiu, najbližšiu šnúru z baldachýnu a už aj Lili priväzoval ruky nad hlavu, opäť o priečelie. Potom si zase ľahol a vrátil svoje prsty na Lilinu bradavku. Párkrát po nej prešiel a sledoval, ako tvrdne. Lili sa nepodarilo zadržať vzrušený vzdych a potom bez toho, aby sa na neho pozrela, vyštekla:

„Nenávidím ťa!“

„To je v poriadku,“ odpovedal pokojne a ďalej sa hral s bradavkou. „Tak to má pri treste byť.“

Ruky mala zviazané spolu, takže keď sa Mark natiahol za druhým prsníkom, podarilo sa jej otočiť a uhnúť dotyku. Ak ho to aj nahnevalo, nedal na sebe nič znať. Len ju pritlačil späť na chrbát a jednou nohou jej objal stehná, aby to už nemohla zopakovať. A v pokoji sa s bradavkou pohral, ako chcel. Pohladil jej krk, potom pomedzi prsia prešiel na bruško a pozrel jej do tváre. Mala zatvorené oči, zjavne sa snažila ignorovať jeho dotyky. Napriek tomu občas trhla viazaním.

„Ty ma poslúchať budeš,“ povedal a teplou dlaňou pohladil podbruško. „Záleží len od teba, koľko budeš pred tým trpieť.“

Lili by sa nad touto bezvýchodiskovou situáciou možno aj rozplakala, keby nebola taká nahnevaná. A vzrušená.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close