Rebeka – 8.kapitola

Kým Rebeka odkladala zo stola veci, podišiel k nej. Jemne ju objal okolo pása, priblížil tvár k jej uchu. Vdýchol omamný parfém a zašepkal:

„Musím to použiť? Vedel by som ti to urobiť pekne aj bez toho.“

Odstúpila od neho a sadla si na okraj už prázdneho stola:

„Samozrejme, že vedel. Ak by som o to stála.“

Povýšenecky zdvihla nos, on zlostne zaťal zuby. Rebeka si ľahla na chrbát a posunula sa vyššie. Vyložila na stôl aj nohy a vyhrnula si sukňu.

„Ide ti o to, aby som z toho nič nemal,“ zavrčal.

Usmiala sa, roztiahla nohy a našla si pohodlnejšiu polohu:

„V zásade s tým nemám problém. Ak by si si to zaslúžil.“

Stisol zuby pevnejšie, zlostne roztrhol krabičku.

„Robí ti to dobre?“ neodpustil si. Rástla v ňom zlosť.

„Nie, zatiaľ nie,“ odpovedala pokojne.

Tá jej vyrovnanosť ho už začínala fakt štvať. To sa naozaj vie ovládať vždy?

Prišiel bližšie medzi jej nohy a položil špičku hračky rovno na správnu dierku. Voľnou rukou Rebeke pevne chytil stehno a hračku jedným hrubým pohybom vtlačil dnu. V tej sekunde Rebeka stisnutím zubov zadržala výkrik a hneď na to mu venovala vražedný pohľad. Drzo sa uškrnul a so zdvihnutou hlavou čakal nadávky. Keď si to Rebeka uvedomila, rozhodla sa neurobiť mu tú radosť. Iba odfúkla a ľahla si späť. To ho vytočilo ešte viac:

„Jasné, zabudol som, ty to máš takto rada!“ Už keď to štekal, vedel, že reakcia nepríde. Nahnevane, ale bezmocne sklopil pohľad na vibrátor a zapol ho. Chvíľku ho nechal len tak, aby si jej telo zvyklo a potom vytiahol a vtlačil späť. Netrvalo dlho, kým sa začal lesknúť od jej štiav. Zapáčil sa mu ten pohľad. Jemne hračku naklonil a vtlačil ju inak. Rebeka odmietala vzdychnúť, ale počul, ako sa jej zrýchlil dych. Spustilo to presun jeho krvi do nohavíc. Preletelo mu hlavou, že nie je možné nebyť vzrušený pri pohľade na vzrušovanú ženu. Zamrzelo ho, čo urobil pred chvíľou. Zjemnil pohyby a pozoroval jej tvár. Bola v tejto situácii nádherná. Zraniteľná, úprimná. Nie ako v pracovnom čase. Voľnou rukou, ktorú mal ešte doteraz na Rebekinom stehne, jej pohladil jemné chĺpky a palec položil na klitoris. Napla sa a zadržala vzdych, len si zahryzla do pery. Vedel, že hlasné reakcie tlmí jemu navzdory, ale ignoroval to. Dostal chuť tej kráse dopriať čo najviac rozkoše. Dráždenie palcom doplnilo vibrácie dokonale – Rebeka za nie dlho zovrela ruky do pästí. Ešte trochu zrýchlil pohyby a ona prehla chrbát. Peru uvoľnila spomedzi zubov, v orgazme sa trochu nadvihla a potom už len bezvládne klesla späť. Pomaly vytiahol vibrátor a položil ho vedľa nej. Pozoroval, ako prudko dýcha. Stále bola krásna. Ale stále mrcha, ako mu pripomínal tlak v nohaviciach. Ešte chvíľku ležala a potom si pomaly sadla.

„Ďakujem,“ povedala ticho a zliezla zo stola. Erik len mlčky prikývol. Sadla si do kresla, tak sa pobral na odchod.

„Erik?“ zastavila ho, keď už mal ruku na kľučke. Otočil sa k nej – niečo písala, ani sa na neho nepozrela. Len do papierov výhražne povedala:

„Ak sa ešte raz neúspešne pokúsiš ma obísť a za mojím chrbtom si vydobyť niečo, čo som ti ja už zakázala…“

Erika oblial studený pot. Skamenel, prestal dýchať a mal pocit, že aj srdce mu vynechalo. ´Odkiaľ, do pekla, to vie?!´

Rebeka na neho konečne zdvihla pohľad:

„…nechám ťa vyčistiť mi topánky jazykom.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close