Rebeka – 22.kapitola

K téme sa už nevrátili. Vlastne sa vyhýbali všetkým rozhovorom a väčšinu času trávili sexom. Erik schválne striedal spôsoby, akými Rebeku preťahoval. Párkrát si ju vzal bez akejkoľvek prípravy, len oprel o najbližší kus nábytku. A ak jej pritom obmedzil pohyb, alebo ťahal za vlasy, vždy sa urobila veľmi rýchlo. Prišiel na to, že jej doznievajúci orgazmus je v skutočnosti už začínajúci druhý a je schopná dosiahnuť toľko vrcholov, koľko len chce a vládze. Obzvlášť si ju vychutnal v nedeľu ráno, kedy ju nežne zobudil raňajkami do postele. Za čo si vyslúžil jeden z najúprimnejších úsmevov, aké mu kedy venovala. Aby jej hneď po jedle vtlačil tvár do vankúša a zobral si ju riadne nasilu nepripravenú a takmer suchú. Kričala a jej orgazmy už nedokázal počítať. Neprekvapilo ho zistenie, že Rebeka má väčší sexuálny apetít, ako on a ukradnutie jej vibrátorov z nočného stolíka sa ukázalo ako dobrý nápad. Vychutnal si jej červenanie sa, keď ju prinútil ukázať mu, ako si to s jedným z nich robí sama. Občas ju, naopak, nekonečne dlho hladkal a orgazmus jej buď úplne uprel, alebo doprial len malý, dráždením klitorisu. Vždy dúfal, že to nevydrží a vyžiada si hrubé zaobchádzanie, či dokonca spútanie. Nestalo sa tak ani raz. Radšej sa nechala hodiny trápiť a pozvoľna dráždiť, než by nahlas priznala, čo sa jej páči. Ohromne ho to hnevalo, ale nebol schopný donútiť ju k úprimnosti.

Keď si v pondelok podvečer hodila tašku na zadné sedadlá auta a nastúpila, nedokázal sa zbaviť pocitu prehry. Celou cestou boli obaja ticho. Ponorení do svojich myšlienok, nevediac, čo povedať.

Keď Rebeka vystúpila na svojej ulici, stále nemala v hlave lepší nápad, ako jednoduchý pozdrav na rozlúčku.

„Rebeka,“ zastavil ju.

Zdvihla na neho povýšenecký pohľad:

„Ako dlho si nacvičuješ to, čo teraz povieš?“ zaútočila nepriateľsky.

Neprekvapilo ho to a pokojne, úprimne odpovedal:

„Celý víkend. Je to moja posledná šanca.“

Zhlboka vydýchla a zdvihla bradu:

„Tak spusti.“

„Tento víkend bol pre teba len vyhliadková jazda. Malá ochutnávka toho, čo všetko ti dokážem urobiť. Že na teba dávam pozor a všímam si ťa. Že sa o teba viem a chcem postarať a práve tak ťa viem schmatnúť za vlasy a naložiť ti co proto.“ Tie slová zobudili motýle v Rebekinom žalúdku.

„Ja som sa zamiloval do ženy, nie do masturbačnej pomôcky. Nie si pre mňa vec na použitie. Mám rád tvoj smiech a imponujú mi tvoje názory. Neskutočne si vážim a obdivujem to, aký si profesionál a tiež aký si človek. Ale to mi nebráni ošukať ťa ako štetku.“

Toto vyjadrenie začalo vlhčiť nohavičky.

„Až najbližšie skončíš ďalší projekt,“ pokračoval, „a napadne ti vybrať sa do podniku hľadať náhodný sex len preto, aby bol na teba týpek bezcitný…“ Neochotne na neho zdvihla pohľad. „Spomenieš si na mňa. Ja ťa veľmi rád budem pravidelne znásilňovať. Ale zapamätaj si, že toto odo mňa dostaneš jedine v prípade, že mi pekne pokorne priznáš, že si nadržaná defka a potrebuješ riadne pretiahnuť.“

Vzrušenie jej zovrelo žalúdok, ešte viac sa zahanbila a uhla pohľadom. Opäť sa na neho pozrieť dokázala až po pár hlbokých výdychoch, ale keďže vzrušenie a hanba zároveň jej zvierali hrdlo, len prikývla a odišla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close