Rebeka – 21.kapitola

Kľakol si medzi jej kolená tak, aby nohy ešte viac rozkročila, rýchlo natiahol kondóm a plnou silou do nej vnikol hrubo, až vykríkla. Ihneď ju začal surovo šukať, jej hlasné vzdychy prechádzali miestami do kňučania. Uvedomoval si, že drevený okraj postele sa jej musí zarývať do stehien, ale nedbal na to. Pustil jej ruky a opäť chytil vlasy. Potiahol jej hlavu do záklonu a bez prestania prirážal. Nemohol pochybovať, že toto je presne to, čo chce, lebo jej telo rýchlo začalo prezrádzať blížiaci sa orgazmus. Pevne ju držal za vlasy a vtáka do nej vrážal rýchlo a čo najtvrdšie. Napla celé telo a zrejme by sa prehla, keby ju nedržal tak silno. Ucítil, ako sa okolo neho stiahla v ohromnom kŕči a nahlas vykríkla.

Pomaly pustil vlasy a vyšiel z nej. Nehýbala sa, ležala a prudko lapala dych. Dal jej však len chvíľku. Neuberajúc na surovosti ju chytil za rameno a postavil. Vďačnosť, ktorú mala v očiach, keď sa na neho pozrela, ho zaskočila aj povzbudila.

„Na chrbát a roztiahni nohy. Poriadne!“ vyštekol. To zase prekvapilo ju, ale poslúchla. Hneď si ľahol medzi jej stehná. Do jedného zaryl prsty, trochu ho nadvihol a opäť do nej vnikol. Trošku zakňučala, ale takmer okamžite sa začala prispôsobovať jeho nárazom. Tie zjemnil len o málo, ale evidentne to bolo pre ňu stále dosť. Pritiahol si bližšie jej tvár a tvrdo zašepkal:

„Som si istý, že takej nadržanej defke ešte nestačilo.“ Premýšľal, či to s nadávkou už neprehnal, ale odpoveď prišla hneď:

„Ako len povieš,“ hlesla poddajne. V duchu si vydýchol a pokračoval. Chytil jej obe zápästia a pevne ich pritlačil k posteli. Vyšukať z nej druhý orgazmus bolo zase ešte rýchlejšie a potom si doprial aj svoj.

Ľahol si vedľa Rebeky a nežne si ju pritiahol k sebe. Unavená sa ani nebránila. Uložila sa mu na hruď a oddychovala.

„Spokojná?“ zašepkal jej do vlasov.

Uškrnula sa:

„Nevidno? Áno, veľmi.“

Začal jej upokojujúco hladkať chrbát:

„Rebeka. Myslím, že by si mala byť v niektorých veciach trochu úprimnejšia. V prvom rade sama k sebe, keď už nie ku mne.“

Stuhla.

„Neviem, o čom hovoríš,“ odsekla a pokúsila sa odtiahnuť. Pridržal si ju.

„Hovorím o tom, že ťa vzrušuje, keď sa k tebe v posteli správam ako hajzel.“

Vytrhla sa mu a vstala.

„Bez komentára,“ zavrčala.

„Rebeka. To, že ti to takto robí dobre, nie je nič zlé. Nevážim si ťa o nič menej len preto, že máš v sexe rada nad sebou pevnú ruku. Užívam si to s tebou,“ snažil sa znieť chlácholivo, ale nepomohlo.

„Prestaň!“ štekla.

„Nie si o nič menej samostatná žena. A nedávaš mi tým nad sebou moc. Prestaň sa za seba hanbiť a vychutnávaj si to. Stačí len trošku dôvery. Viem, že to nie je práve tvoja silná stránka, ale možno je načase začať…“

Chcel ešte pokračovať, ale Rebeka nahnevane odišla z izby. Podráždene vstal a šiel za ňou. Našiel ju fajčiť na terase. Opatrne ju k sebe otočil:

„Nebudem ťa trápiť. Nechceš sa o tom rozprávať, dobre. Ale tým sa nič nemení na fakte, že to obaja vieme.“

„Uži si zvyšok víkendu podľa vlastného uváženia,“ ani sa nepokúšala skrývať svoj hnev. „Na to tu predsa som.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close