Rebeka – 19.kapitola

„Kam, preboha, chceš teraz ísť?“ mračila sa na Erika, ale prijala ponúknutý whiskáč a vypila obsah na jeden dúšok. Urobil to isté a dolial.

„Je tu jeden podnik, hlbšie v lese, ten je otvorený až do obeda,“ znela odpoveď.

„To čo je za pod…,“ odmlčala sa a náhle vytreštila oči: „Šibe ti?! Mňa chceš ťahať do bordelu?!“

Usmial sa a vyprázdnil svoj pohár.

„Majú nádherné pódium s tyčou uprostred. A ja chcem reparát tvojho striptízu. S krajším koncom,“ žmurkol.

„Erik, neblbni,“ zašepkala so zjavnou panikou v hlase. „Nemôžem sa vyzliekať pred celou krčmou.“

„Zavolám taxík,“ odvetil sucho a vzal do rúk telefón.

„Nie, prosím!“ Zachytila mu ruku. „Prosím, urobím ti striptíz tu.“

Sebaisto sa usmial:

„Tu ťa to tak neponíži. Prečo by som s tým mal súhlasiť?“

Pár sekúnd horúčkovito rozmýšľala, až zdvihla hlavu:

„Sľubujem, že sa ti to bude páčiť a napriek tomu, že to vieš, za celý čas ti ani nenapadne, že to robím z donútenia. Užiješ si to naozaj.“

Váhal. Chcel ju trošku potrápiť, ale toto je na ňu asi priveľa.

„…no dobre,“ súhlasil nakoniec a položil telefón. „Ale až zajtra. Dnes už máš toho iste dosť, nechám ťa oddýchnuť si. Tú kávu sme ani nevypili,“ spomenul si.

———————————————————

Rebeka vypla sprchu a obtočila okolo seba osušku.

´Takto nadržaná nezaspím,´ premýšľala, umývajúc si zuby pred zrkadlom. ´Snáď aspoň skoro zaspí on, urobím sa sama.´

Skončila so zubami a začala si česať mokré vlasy, keď sa Erik zjavil vo dverách. Chvíľu ju pozoroval, potom sa postavil za ňu a v zrkadle skontroloval jej tvár:

„Daj si ruky za chrbát.“

Poslúchla. Ľavou rukou jej chytil obe zápästia a pevne zovrel. Rebeke ten dotyk opäť rozvíril hladinu vzrušenia. Ale tiež ju nahneval, tušila, že ju bude zase len naťahovať. Pravou rukou jej uvoľnil uterák a nechal ho spadnúť. A potom bez váhania zaboril prsty rovno do chĺpkov na jej pahorku. Nepohla sa, iba začala prudšie dýchať. Až keď mäkkými bruškami prstov našiel klitoris, trochu sebou trhla. Prudko jej zatiahol zápästia viac dole a zároveň ju prstami začal silnejšie hladiť. Zvlhla takmer v sekunde. Sledoval, ako si všimla svoj obraz v zrkadle a uhla pohľadom. Prstami viac pritlačil, zápästia pevnejšie stisol:

„Keby som bol s tebou dlhšie, prinútil by som ťa teraz pozerať sa na seba. Ešte ti to nechcem urobiť, ale nebude to tak vždy.“

´Urob to! Prinúť ma k čomukoľvek, čo chceš! Nasilu!´ kričalo celé Rebekino vnútro. Zahryzla si do pery a vychutnávala oba pocity – bezmocnosť aj vzrušenie. Po ostatných hodinách potrebovala k orgazmu pár minút, ale jeho pevné zovretie ju dráždilo násobne viac. Nedoprial jej prsty do vnútra, ale neprestával hladiť klitoris. A nepokryte si vychutnával jej vzrušené vzdychy, až kým sa v orgazme nezmenili na výkrik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close