Rebeka – 18.kapitola

Užívajúc si jej ústa nebol schopný sa zamyslieť, či to už zažil lepšie, ale vnímal, že od výstreku ho delia sekundy. Keď v tom prestala. Nie úplne, ale namiesto cmúľania a olizovania mu začala vtáka jemne bozkávať. Trochu ho to rozladilo, ale rozhodol sa nedať nič najavo. Doteraz bola fantastická. Chvíľu znášal jej jemnosť, kým sa konečne nerozhodla strčiť si ho späť do pusy. Spokojne privrel oči a vrátil sa na rýchlostnú cestu k orgazmu. Bol si istý, že takto dobre by to nezvládla väčšina profesionálok. Potreboval len chvíľu. Slastne vzdychol a ucítil, že mu po žaludi prešla zubami. Nie veľmi, ale vyrušilo ho to, strhol sa.

„Prepáč!“ zareagovala Rebeka. Nechápavo na ňu zazrel a snažil sa uvedomiť si, či cíti bolesť. Nie, nezabolelo to ani v tej chvíli.

„Prepáč,“ zašepkala Rebeka ešte raz a opäť ho vzala do úst.

´To robí naschvál?´ napadlo mu. Ale postihnuté miesto už bolo v tej chvíli tak vášnivo obsluhované jazykom, že myšlienku pustil z hlavy. Kým sa po minúte, samozrejme blízko pred orgazmom, Rebeka náhodou nerozkašľala.

´Robí to naschvál,´ došlo mu definitívne. Chvíľu sledoval jej herecký výkon, aj keď veľmi slušný, a potom sa na ňu blahosklonne uškrnul. Keď dokašľala a pozrela sa na neho, uvedomila si, že ju prekukol. Neúspešne sa pokúsila toto poznanie skryť a čakala. Erik bez mihnutia oka nakázal:

„Pokračuj.“

Vystrúhala drzú grimasu nezáujmu, ale poslúchla. Tentokrát Erik oči nezavrel. Práve naopak Rebeku veľmi pozorne sledoval a nechal sa priviesť pred vrchol. Cítil, že je blízko, ale zrejme aj ona, lebo sa pokúsila prestať. V okamihu ju schmatol za vlasy. Hrubo si ju pritiahol bližšie a vtáka jej vtlačil až do hrdla. Zaskočilo ju to tak, že sa nestihla začať brániť, kým ho ešte dva-tri krát povytiahol a zasunul späť. Rýchlo, takže ju ani nenaplo na zvracanie, ale jemu to stačilo na vytúžený prudký výstrek. Len na sekundu privrel oči, ona sa pokúsila odtiahnuť. Neuvoľnil zovretie. Ešte v doznievajúcom orgazme jej vtlačil vtáka do hrdla o ďalších pár milimetrov hlbšie. Pevne jej držal hlavu a počkal, kým ju napne. Potom pozoroval, ako sa jej začali lesknúť oči, ešte jedno napnutie a až tak ju pustil. Bezvládne sa zviezla na zem a rozkašľala. Tentokrát naozaj. Sotva chytila dych, vražedne na neho zazrela, ale kým stihla čokoľvek vyšteknúť, sklonil sa k nej a opäť ju chytil za vlasy, hoci oveľa jemnejšie:

„Toto si skúsila poslednýkrát, drahá,“ zašepkal jej tesne pri tvári s úsmevom, ale tvrdo. 

Potom sa vyrovnal a kým si zapol nohavice, zavelil:

„Vezmi si kabelku, skočíme niekam na drink a cigu.“

Hľadela na neho a nebola schopná zareagovať. Tak pokračoval tvrdým, takmer nepriateľským hlasom on:

„Veď vieš, tri najlepšie veci na svete. Poldecák pred a cigaretka po.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close