Rebeka – 16.kapitola

Erik súhlasil, že sa ešte zastavia v Rebekinom byte po zopár vecí. Napadlo mu namietať, že oblečenie potrebovať nebude, ale rozmyslel si to. Aspoň mal čas rozhodnúť sa, že nepôjdu k nemu domov, ale využije víkendovú chatu.

Kým Rebeka prehrabávala šaty v skrini, rozhliadol sa po spálni. Pomaly vykročil k nočnému stolíku a otvoril zásuvku. Najprv ho prekvapilo, keď našiel len vibrátory a lubrikačný gel. Ktovieprečo čakal aspoň putá. Ale uvedomil si, že to vlastne len potvrdzuje, čím sa Rebeka ani netají – že v posteli býva sama. Nespokojne sa zamračil, vzal hračky a strčil si ich do vrecka. Zásuvku zavrel, vrátil pozornosť Rebeke a zistil, že ona už stojí zbalená a pozoruje ho.

„Pripravená?“ drzo jej rozhodil pokoj dvojzmyselnou otázkou. Bez odpovede vystrúhala grimasu a zvrtla sa na opätku. Spokojne sa usmial a nasledoval ju von z bytu.

V aute nastalo ticho. Cesta ubúdala rýchlo, ale ani zďaleka nie tak, ako myšlienky. Rebeke sa v hlave miešali stovky obrazov. Bez ohľadu na nespokojnosť so situáciou, cítila, že je vzrušená a dokonca stále viac. Napätie jej spomienky stále dookola vracalo k Erikovmu telu. Vyšportovanému, silnému a vášnivému. Neochotne si uvedomovala, že vlhne a zamrvila sa.

„Vieš, prečo z tohto nemôžeš vyjsť víťazne?“ ozval sa odrazu Erik.

„…lebo som krava a plním sľub, ktorý som vlastne ani nedala?“ odsekla.

Nenechal sa vyrušiť jej vzdorom:

„Keď som si zariaďoval lístok za mreže,“ pokračoval. Rebekine telo si okamžite spomenulo na šialené vzrušenie tej situácie. Motýle v žalúdku zatrepotali krídlami.

„…nohavičky si mala celé mokré, už keď som ti ich strhával. Nestihol som sa ťa ani dotknúť a bola si nádherne vzrušená. Teraz už viem, že si si to naplánovala a na rozdiel odo mňa si dopredu vedela, čo sa stane. Pripravená a nadržaná si sa nemohla dočkať. Lebo si vedela, že na teba budem hrubý.“

Rebeke vyschlo v krku a mlčala. Erik sa usmial:

„Máš to tak rada. Som si istý, že ak by som ťa teraz vytiahol z auta a prirazil o kapotu, urobila by si sa zrejme skôr, ako by som do teba vnikol celý.“

Rebeka cítila, ako jej tvár zalieva rumenec. Vydýchla a bojovne zdvihla nos:

„Príliš veľa sebavedomia,“ povedala trochu priškrtene, ale s odhodlaním pôsobiť pokojne.

Erik sa pobavene usmial a pohľad obrátil naspäť na cestu pred sebou.

„Vyhrň si sukňu na stehná a roztiahni nohy,“ nariadil. Na sekundu stuhla a zaváhala. Potom stisla pery a veľmi pomaly sa pohla. Periférne vnímal, ako sa čierna látka posúva po jej pokožke a odhaľuje kolená. Zastala nie vysoko nad nimi. Potom si oba vysoké opätky našli stabilnú polohu dostatočne ďaleko od seba.

Erik neodtrhol pohľad od čelného skla, iba pravú ruku zložil z volantu a presunul ju pod sukňu. Rebeka, už si vedomá, že jej teraz dokáže klamstvo, strnula, ale dokázala sa nepohnúť. Nahmatal okraj nohavičiek a strčil pod ne prsty. Spokojne si vychutnal horúčavu a vlhko v nich, práve tak, ako Rebekino zadržanie dychu. Jej roztúžené, mäkkučké telo zvádzalo k dráždeniu, ale odolal. Len zopár jemných pohladení a ruku vytiahol. Rebeka privrela oči a od hanby by sa najradšej prepadla pod zem.

„Takže toľko k tejto téme,“ predniesol Erik, stočil volant a prudko zabrzdil. Motýle v žalúdku vzlietli všetky naraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close