Rebeka – 11.kapitola

Jej spolupráca ho omráčila. Natlačil sa na ňu celým telom a vášnivo bozkával. Vytiahol blúzku zo sukne a hneď pod ňu aj strčil ruku. Nie len, že ho nezastavila, ale ešte aj opätovala horúce bozky. Takmer sa mu zatočila hlava. Týždne bola panovačnou mrchou a teraz je odrazu takáto. Úprimná, poddajná, mäkučká. Uvedomoval si, že vzrušenie mu zatemňuje myseľ a vníma iba ju. Strhol z nej blúzku aj podprsenku. Rebeka natiahla ruku k dverám, stále sa bozkávajúc nahmatala zámok a otočila kľúčom. Erik ju chytil za zadok a pritlačil si jej lono na tvrdý penis v nohaviciach. Rozopol zips na sukni a v ošiali ani nevnímal ako problém, keď ho jemné ruky odtlačili. Využil to na stiahnutie sukne a už len v nohavičkách si ju pritiahol späť. Rebeka vzdala snahu dostať sa k jeho opasku a vyzliekla mu košeľu. To už ju Erik chytil okolo pása a stiahol na zem. Položil ju na chrbát a ľahol jej medzi stehná. Napnutú mäkkú látku oblekových nohavíc začal trieť o vlhké nohavičky a Rebeka nahlas vzdychla. Erikovo vzrušenie vystrelilo do nebies. Odtiahol sa od nej len na pár sekúnd, kým jej vyzliekol aj posledný kúsok látky, čo ešte mala na sebe. Rebeka ho trochu nástojčivejšie od seba odtlačila, ale kým sa stihol zháčiť, hrubo mu rozopla opasok aj nohavice a tie stiahla pod zadok. Čakal, že ho chytí do dlaní, ale ona natiahla ruku a nahmatala zadné vrecko jeho nohavíc. Vytiahla kondóm a držiac ho len medzi ukazovákom a prostredníkom podržala prsty v Erikovom zornom uhle. Na sekundu zaváhal, potom sa na ňu neisto pozrel:

„…môžem?“

Napriek situácii sa mu zdalo neuveriteľné, že ho do seba pustí. Už si malý lesklý štvorček vzal, keď mu Rebeka strčila prsty do vlasov a pritiahla si jeho ústa k svojim:

„Budeš musieť,“ zašepkala. Hlas sa jej triasol vzrušením, nebol to rozkaz. Bola to roztúžená žiadosť. Vtlačila mu jazyk do úst a to už Erik stratil akúkoľvek sebakontrolu. Kým ju bozkával dosť hrubo na to, aby ju tým, hoci nechtiac, držal pevne pritlačenú k zemi, natiahol si ochranu. Chytil jej nohu pod kolenom, zdvihol a rázne do nej vnikol. Vzdychla a zahryzla si do pery. Erik nezaváhal ani na sekundu a hneď sa v nej začal pohybovať. Rebeka mu zarývala dlhé nechty do ramien a chrbta a to ho vzrušovalo ešte viac. Každým prírazom si vyslúžil ďalší jej vzdych a tých sa nevedel nabažiť. Tušil, že ich zase tak skoro nedostane a chcel všetky. Viac a rýchlejšie.

„Ešte,“ mrnčala Rebeka. Vedel, že sa blíži k vrcholu a stálo ho nemálo úsilia, aby nespomalil, ale neurobil sa pred ňou. Cítil, ako sa jej telo okolo neho zovrelo a zaťala päste. So zadosťučinením ešte raz prirazil a sledoval, ako sa prehla v chrbte a otvorila ústa. V poslednej chvíli jej ich prekryl dlaňou a kým ňou tlmil výkrik, oddal sa svojmu orgazmu aj on.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close