Nech sa s vami v posteli nenudí

Či už ste s partnerom spolu dlhšie, alebo máte v živote nového muža, kvalita vzťahu veľmi záleží od toho, ako vám to klape v posteli. A pritom robiť sex tak, aby sa partnerovi páčil, je vlastne celkom jednoduché.

 

Užívajte si

Muži zbožňujú, keď sa to žene v posteli páči. Nemusíte vrieskať a vzdychať ako treťotriedna pornoherečka a hecovanie typu „no poď, ty kanec“ je tiež lepšie zvoliť až v ustálenom vzťahu, keď sa navzájom viac poznáte. No ukážte vzrušenie a bez hanby prijímajte, čo je vám dávané. Muži nie sú práve protagonisti vnímania neverbálnych prejavov, ale vnútorný chlad a mechanickú činnosť oproti harmónii tiel a iskrivému pohľadu spoznajú. Doprajte im tú radosť uspokojiť vás.

 

Buďte prirodzená

V sexe je vítaná rôznorodosť, chlapi radi experimentujú. Nechajte sa nahovoriť, veď čo ak sa vám novinka zapáči? A ak nie, aspoň to budete s istotou vedieť. Ale neopakujte niečo, o čom už viete, že vám nesedí. Možno sa od neho dozviete, že sníva o vašom tele v obtiahnutom čipkovanom overale s otvorom medzi nohami. Ale ak v tom sedíte ako päť peňazí s nohami pevne pri sebe, nemá to cenu. Úplne určite z vás oveľa radšej stiahne podprsenku s ružovými kvietočkami, kým ho vášnivo bozkávate a rukami blúdite kade-tade, než by mal roztápať kus frigidného ľadu v niečom inom.

 

Buďte aktívna

Ľahnúť si na chrbát s výrazom mníšky a imitovať švédsky stôl – nech si chlapec vezme čo chce, sa nenosilo už za čias našich mám. Je úplne v poriadku, ak si vašu ruku stiahne, kam práve chce aj ak si trochu presadí hrubšiu mužskú silu a pridrží si vás pod sebou, hoci vy ste chceli byť hore. Ale urobte to občas aj vy, buďte iniciatívna. Skúste mu v kine pohladiť vnútornú stranu stehna, či vkĺznite pod tričko, keď šoféruje. A ak by ste mali odvahu na niečo vyzývavejšie, napríklad dovoliť mu pozerať sa, ako si to robíte sama, máte ho v hrsti.

 

Uvoľnite sa, prosím

Celulitídu a dve kilá navyše si nechajte na rozhovor s kamarátkou. Do postele ich neťahajte ani nahlas, ani v duchu. Jemu je úplne jedno, že ste sa dnes nevošli do obľúbených riflí. Nevidí chyby, ktoré vás trápia, nie sú pre neho dôležité. Nedoprajete mu striptíz, či orálny sex, lebo to neviete robiť? Kašlite na to! Skúšajte, hrajte sa a prestaňte sa kontrolovať. Keby chcel profíčku, zájde do bordelu. Chce vás. Vaše vzrušenie, vašu radosť, vaše potešenie. A najmä, vašim spôsobom. Takže, uvoľnite sa, prosím.

 

Prečítajte si tiež

Ako si zaručene zničiť sexuálny život

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close