Ako zbaliť suchára – 2.kapitola

Doobedie trávila Natália v kancelárii. Bolo treba urobiť grafický návrh reklamy a na to mala vhodnejšie podmienky so zopár skorokolegami, než doma. Viacero obrazoviek výkonných počítačov bolo dosť na to, aby si časť ukradla na pokecové okno s Oliverom.

Natália: “Neštípu ťa oči, keď celý deň pozeráš do monitora?”
Oliver: “Mám špeciálne okuliare na počítač, takže nie. Skús si ich dať predpísať, mne veľmi pomohli. Ale netrávim na počítači veľa času, tak hodinu-dve denne.”
Natália: “…povedal si mi, že si ajťák.”
Oliver: “Povedal som, že pracujem v IT oblasti. Ale ja som riaditeľ. Čiže manažujem ľudí, ale IT už nerobím.”
Nadvihla obočie. Predstava zakomplexovaného chlapíka v okuliaroch s hrubými sklami sa razom zmenila na váženého muža v obleku.

Počas cigarety, ktorú potrebovala na strávenie novej informácie, jej stále dookola bežala v hlave veta ´ja som riaditeľ´. Až keď hasila špak v popolníku, sarkasticky poznamenala:
“…ktorý si ho nehoní.”

Natália: “Povedal si, že si veľký nervák. Ako ťa môže v tejto pozícii niekto štvať?”
Oliver: “Podriadení. Ale aj kolegovia. Ľudská hlúposť. A tento štát.”
Natália: ” 🙂 chápem. Dobre, idem fotiť, ukážem sa večer.”
Oliver: “Nenapíšeš mi z mobilu? 🙂  “
Natália: “Pokec je z mobilu nemožný. Jedine, že by si ma našiel na facebooku, moje meno vieš ;-)”
Oliver: “Ja nie som na facebooku.”

Po dvoch sekundách civenia na obrazovku rezignovane potriasla hlavou a zatvorila okno prehliadača.

Natália si príchod na fotenie naschvál načasovala až na poobedie, aby sa všetci stihli vrátiť z obeda a dostať naspäť do pracovného módu, takže potom už všetko prebiehalo pokojne. Modelky boli disciplinované a čas ubiehal príjemne.

O fotení pánskeho pásu cudnosti do katalógu vopred nevedela, ale bolo jej to jedno. Zaplatené mala vždy dobre a čo sa týka ľudskej sexuality, prekvapiť ju nemohlo už asi nič.

Večerné balenie bolo ako vždy rýchle, sadajúc na schody si zapálila.
“Ostala by si ešte hodinku?” postavil sa pred ňu Dušan, jeden z majiteľov webu, pre ktorý sa fotilo. Za ruku držal dievča v župane, pod ktorým bolo telo zjavne nahé.
“Toto je Lenka, slečna do kategórie prvý anál.”

Natália ich oboch prebehla pohľadom. Dušan bol ešte väčšie prasa, než ona sama. Miloval análny sex s babami, ktorým sa nepáči. Vždy si vyhliadol takú, ktorá to ešte nerobila a potom ju doslova uplatil. Čím drahšia bola, tým viac ho vzrušovala, lebo podľa sumy, pri ktorej sa nechala zlomiť sa dalo vedieť, ako veľmi to nechce. Ako sa sám kedysi vyjadril: “Každá zaváha. Ale čo by neurobili pre peniaze, že? Milujem, ako sa túli a snaží, aby som jej ho potom mohol natlačiť do prdelky.”

Natália prikývla a vybrala foťák. Dušan zo ženy zhodil župan a postupne ju viedol k rôznym kusom nábytku, aby si našiel ten so správnou výškou. Postavil Lenku za kreslo a prehol ju cez operadlo do hlbokého predklonu, takže sa hlavou takmer dotýkala sedacej časti. Zadok mala vystrčený tak dokonale, že Natália ihneď cvakla prvý záber jej odhalenej mušličky. Dušan dlaňami obe polky zadočku zovrel a roztiahol, aby si spokojne a trochu úchylne prezrel dierku, ktorú už o chvíľu bude rozťahovať. Nedalo sa nevšimnúť, že Lenka stuhla a zatvárila sa neisto. Natália vedela, že práve prejavy nespokojnosti sú pre Dušana dôležité a všetky zaznamenávala.

Cez hľadáčik fotoaparátu sledovala, ako Dušan Lenku otočil k sebe, nadvihol a posadil na vrch operadla. Ona roztiahla stehná a oprela sa o neho, keď sa jej medzi ne postavil. Takto mala dosť stability, aby jej Dušan položil jednu ruku na chrbát, druhú medzi prsia a prehol ju trochu dozadu. Stojac presne za ňou Natália cvakla veľmi symetrický záber pŕs s tvrdými bradavkami. Jednej z nich sa mužské prsty začali venovať najprv jemne a keď trochu pritlačili, Lenka vzdychla. Zovrel celý prsník do dlane a hnietil ho. Prehýbala chrbát a keď jej rukou vošiel medzi nohy, slastne privrela oči. Prstami prešiel na mušličku, šťavu z nej rozotieral po oboch dierkach. Zdvihol Lenku k sebe a objal ju. Chytila ho okolo krku a začala naň bozkávať, takže mal voľné ruky na hladenie jej chrbta. Prešiel z neho na zadok a pevne ho zovrel. Roztiahol, aby sa dal urobiť detailný záber a bez varovania strčil do dieročky špičku prsta. Lenka prekvapene vzlykla a prestala sa hýbať. Vytiahol prst a veľmi nevyberane ho strčil späť. Stehnami silno zovrela mužské boky, ale držala. Dušanov vzrušený dych prerývali jej nespokojné stony, keď prst ešte párkrát vybral a hneď vnoril dnu, zakaždým o milimeter hlbšie. Keď zatlačil tak, že sa trošku zamrvila, pridržal si ju a niečo zašepkal. Okamžite ochotne prikývla, Dušan ju pustil a o krok ustúpil. Lenka sa zviezla na kolená a vysoké kreslo ju zakrylo tak, že Natália videla len jej prsty, ako rozopínajú opasok. Ten spolu s riflami tiež hneď zmizol z dohľadu. Zložila si foťák na kolená. Vedela, že dievča, ktoré teraz nevidí, otvorilo ústa a vzalo do nich penis. Dušan stál vystretý a pokojný, akoby mu práve ani nebola robená snáď najobľúbenejšia mužská činnosť. S úplne nezaujatým výrazom tváre hľadel na Natáliu a drzo na ňu žmurkol.

Pokrútila hlavou a pozrela inam. Pozornosť mu vrátila až keď zachytila prudký pohyb. Dušan Lenku prekláňal bruškom cez operadlo a ihneď si začal vychutnávať rozťahovanie jej zadočku a natieranie gélu. Bolo jasne vidieť, ako sa ukája pohľadom a uvedomovaním si, že tam vnikne. Chytil vtáka do dlane a gél rozotieral ním. Vydržal len chvíľu, kým špičku priložil na dierku a zatlačil. Lenka sa nervózne zamrvila:
“Opatrne,” zašepkala.
“Trochu to zabolí, vydrž,” odpovedal sucho a pomaly pokračoval. Vtlačil dovnútra žaluď, Lenka vzlykla:
“Jemnejšie! Pomaly, no tak,” prosebne protestovala, ale Dušan ju nepočúval. Dlaň položil na jej driek, pevne tak pritlačil bruško na operadlo a zašiel niekoľko centimetrov ďalej. Zasunul penis asi do polovice. Iste ho obopínala veľmi tesne, lebo sa pár hlbokými výdychmi snažil ustáť vzrušenie. Lenka natiahla jednu ruku za seba a pokúsila sa ho od seba odtlačiť. Zovrel jej zápästie, vykrútil a oprel o chrbát. Zasunul ešte hlbšie, Lenka zasyčala od bolesti. Spokojný s reakciou ju chvíľku šukaním rozťahoval, očividne si užívajúc ohromnú rozkoš. Tú mu zrejme rovnako spôsobovalo dobýjanie tesnej dierky aj Lenkine bolestivé vzlyky. Tá sa mykala a bránila, čím jeho vzrušenie hnala do výšin. Zvíjala sa pod ním v snahe uniknúť a takmer plakala. Dušan do nej jedným silným nárazom vnikol celý a ignorujúc jej hlasný výkrik začal prudko prirážať. Silno ju držal a hrubo šukal dlhých pár minút. Každým prírazom z nej dostal bolestivý vzlyk, každý z nich posúval jeho úchylné vzrušenie vyššie. Lenka veľmi pozvoľna prešla do trochu tichších stonov. Potom síce neustal v pohyboch, ale pustil jej ruku a aj driek. Oboma rukami ju chytil za boky a pridržiaval proti svojim nárazom. Netrvalo ani veľmi dlho, kým si Lenka zablúdila rukou medzi nohy. Všimol si to a dal jej minútku. Potom prestal, aby jej vytiahol ruku spomedzi nôh, presnejšie z jej rozdráždenej mušličky. Prezrel si vlhké prsty, potom sa k nej sklonil a niečo zašepkal. Lenka na chvíľu zaváhala, ale potom prikývla. Jemne sa usmial, pustil ju a vytiahol z nej penis.

Ona sa odlepila od kresla, Dušan ho obišiel a sadol si. Pohodlne sa oprel, rozkročil nohy, čím jeho tvrdá pýcha na pohľad ešte viac vynikla a počkal, kým sa Lenka postaví tesne pred neho. Opatrne sa otočila, rukami chytila obe opierky a zadoček začala pomalým dosadaním približovať k nemu. Jednou rukou ho pomohol nasmerovať do jej ubolenej dierky, ale vnikol ešte len žaluďom a ona zastala. Druhou rukou ju teda objal a hrubo stiahol na seba tak, že dosadla až po koreň. Zaťala zuby, ale potom pomaly roztiahla nohy tak široko, že si ich obe prehodila cez opierky. Zaprela sa vnútornou stranou kolien a nadvihla, čím si penis zo zadočku trochu vytiahla. Pomaly dosadla späť a potom znova. Dušan jej spokojne pohladil premočenú mušličku a to jej ďalší pohyb zrýchlilo. Ako ju stále silnejšie dráždil, ona na ňom jazdila. Po bolesti, či nespokojnosti už v jej tvári nebolo ani stopy. Dušan zavrel oči, oprel si aj hlavu a k jeho hlasným vzdychom sa pridali tie jej, stále rýchlejšie. Až kým sa po niekoľkých minútach šialeného šukania nenapla v orgazme a takmer v tej chvíli ticho vykríkol aj Dušan, striekajúc do jej pokoreného vnútra dávku semena.

Natália vstala, foťák hodila do kabelky a zapálila si až cestou v aute.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close