Ako zbaliť suchára – 5.kapitola

S profesionálkami, z ktorých väčšina bola známa aj z celosvetových produkcií pornopriemyslu a zopár kamarátkami vydržala až do začiatku súťaže subíkov. Vtedy sa vrátila k stolu dúfajúc, že Madam Klotylda bude aspoň počas predstavenia ticho.

Andrea nechala nastúpiť vedľa seba asi desať chlapov, všetci rôzne poobliekaní. Rifle, latexové šaty, či kožený postroj. Natália predpokladala, že títo zrejme prišli buď so svojimi majiteľkami, alebo sami. Evidentne neboli súčasťou služieb podniku.

Z reproduktorov zaznelo uvítanie prítomných dám na akcii a vysvetlenie pravidiel súťaže. Subíci budú musieť plniť vopred pripravené úlohy a postupne z hry vypadávať. Víťaz sa za odmenu môže rozhodnúť zúčastniť aj otrockej burzy a ak tak urobí, môže si sám vybrať z dám, ktoré na neho aspoň raz prihodia, bez ohľadu na sumu. Natália sa pousmiala nad škodoradostnosťou tej výhry a potom prebehla pohľadom po okolí, či uvidí pripravených otrokov. Zvykli byť priviazaní v priestore, ale tentokrát nie, nikde ich nevidela. Vrátila teda pozornosť súťažiacim, ktorí práve začínali prvú hru.

Všetci kľačali na kolenách, s rukami za chrbtom. Andrea za asistencie niekoľkých ďalších dám položila pred každého na zem nerezovú misku. Úlohou bolo, aby subíci čo najskôr zjedli obsah. Andrea odštartovala kolo, subíci sa sklonili k miskám a začali vyjedať, Natália na tvárach zúčastnených sledovala, že neznáma kašovitá hmota asi nebude štipľavá. Prísediace dámy začali nahlas vykrikovať a hecovať súťažiacich. Netrvalo dlho, kým sa zopár dám postavilo a pridalo k predstaveniu. Niektoré začali misky odkopávať preč, niektoré do nich pľuli. Až keď sa subíci po kolenách presúvali za svojimi miskami, Natália zachytila, že ruky si za chrbtom nedržia sami, ale majú ich zviazané hrubým jutovým lanom. Dámy sa začali baviť, priestor zaplnili povzbudzujúce výkriky a rinčanie posúvajúcich sa a do seba narážajúcich misiek. Nejeden subík stratil rovnováhu pri snahe rýchlo sa skloniť a zopár ich dopadlo nosom na zem, čo u dám vždy vyvolalo škodoradostný smiech. Ticho nastalo až keď ostala jediná neprázdna miska, Andrea vyhlásila vypadávajúceho a po jeho odchode oznámila druhú súťaž.
Úloha premiestniť tekutinu z jednej nádoby do druhej len pomocou úst Natáliu pobavila. Iba zopár subíkov ňou prešlo bez toho, aby im niektorá dáma nepodržala hlavu pod hladinou.
Udržať tácku plnú pohárov v otvorených dlaniach rúk natiahnutých rovno pred seba dokázali všetci relatívne krátko. Úlohy sa menili, dámy bavili, postupom času sa na väčšine chlapov dala pod oblečením badať erekcia. Natália dopíjala druhý pohár vína, keď zachytila príchod dobrej kamarátky. Cez celú sálu ju mávnutím pozdravila a vrátila pozornosť predstaveniu. Traja muži kľačali na štyroch v rade vedľa seba, dotýkajúc sa jeden druhého ramenami a z reproduktorov znel Andrein hlas:
„…jezdeckým bičíkem. Vítěz tohto kola se stává absolútním vítězem. A k tomu budem potřebovat pomoc jedné z dam, Natália?“

Trhla sebou:
„Áno?“
„V tramplingu jsi skvělá, pomůžeš nám?“
Natália vstala a snažiac sa domyslieť si situáciu, ktorú prepočula, prešla k Andrei:
„Na boso, či v opätkoch?“
„Drahá, pochopitelně, že v botičkách,“ dostala teatrálnu odpoveď.
„Madam Natália se bude procházet po zádech. Vypadáva ten, kdo neustojí úděr biče a madam mu padne.“
Natália zmeravela a bez toho, aby sa pohla, sarkasticky pomedzi zuby precedila:
„No tak to je skvelý plán, veľmi sa mi páči.“
„Neboj, drahoušku, někdo tě chytne,“ dostala neuspokojivú odpoveď.
Natália ju prebehla pohľadom. Tajac nesúhlas sa otočila a kývnutím hlavy privolala svojho čašníka.
„Udržíš ma?“ opýtala sa, keď sa pri nej po poklone vyrovnal.
Takmer dvojmetrový chlap neúspešne skryl pobavený úškrn a pokorne odpovedal:
„Áno, madam.“
Natália odignorovala fakt, že vzhľadom na jej drobnú postavu bolo jeho pobavenie na mieste a podala mu ruku. Nezovrel ju, len jemne položil palec na vrch dlane a nepovolil ani o centimeter, keď zatlačila, skúšajúc pevnosť jeho opory.

Bez toho, aby pustila ruku, sa postavila k prvému kľačiacemu a špičkou topánky mu zľahka kopla do paže:
„Nižšie,“ prikázala pokojne.
Chlap ihneď poslúchol, klesol a oprel sa o lakte. Natália položila nohu na jeho chrbát a chvíľku hľadala vhodné miesto. Preniesla váhu na špičku, vyšvihla sa hore a o telo pod sebou oprela aj druhú nohu.
„Hore,“ prikázala rovnakým tónom, chlap rovnako rýchlo poslúchol. Zdvihol sa a oprel najprv o jednu dlaň a potom aj druhú. Natália ustála jeho pohyby a vyrovnala sa. Hneď v tej chvíli mu na zadok dopadla rana bičom od vedľa stojacej dámy. Natália len periférne zachytila príťažlivo plnú ženskú postavu v červenom latexe, chlap pod jej nohami sa ani nepohol. Krok dopredu, na druhý chrbát, ďalšia rana. Podľa zvuku za sebou si uvedomila, že prvý dostal ďalší úder a takmer súčasne aj ten pred ňou, na ktorom ešte ani nestála. Premerala si štíhlu blondínku v kožených nohaviciach a došlo jej, že pri každom z finalistov už stojí dáma s nástrojom v ruke. Na tele poslednom v rade sa otočila na špičke a do pokožky silnejšie zaryla ihličkový opätok. Chlap vzdychol, zaznela rana, ale nepohol sa.

Natália zrýchlila chôdzu po chrbtoch, rany zneli častejšie a silnejšie. Napriek tomu aj po dobrých pár minútach všetci súťažiaci stále odolávali a dámam táto zábava evidentne prestala stačiť. Blondínka sa sklonila k chlapovi pod sebou, stiahla mu nohavice a na nahý zadok ihneď vyťala pár ostrých rán. Ostatné dámy vzápätí nasledovali jej príklad a Natália musela začať dávať väčší pozor na stabilitu. Nástroje dopadajúce na nahé telá pomaly rozkladali sebaistotu a pevnosť svalov súťažiacich, priestorom zneli bolestivé vzdychy. Ako prvý neustál úder subík, na ktorom Natália práve nestála. Videla, ako vykríkol a prudko sa odtiahol od zdroja bolesti. Andrea kolo neprerušila, vypadávajúci sa len chvíľu spamätával a potom vstal a odišiel. Druhému sa podlomili kolená sekundu po tom, ako Natália preniesla váhu na ďalšie telo, takže nespadla. Zato chlap za ňou áno. Jeho dáma prijala prehru veľmi zle a jazdeckým bičíkom ho hrubo bila, aj keď už ležal na zemi. Jeho výkriky bolesti ignorovala dlhé minúty a mlátila ho hlava-nehlava. Natálii mysľou preletel Oliver. Napadlo jej, ako by sa pán riaditeľ zatváril, keby toto videl. Prestúpila na mieste a dala si záležať, aby opätok nechal na pokožke stopu. S akousi zvláštnou potrebou chrániť v duchu zhodnotila, že toto nie je pre nič pre gentlemana. A telo pod ňou povolilo. Rýchlo vystrela nohu pred seba a na rovnú zem dopadla zlomok sekundy potom, ako jej jedna mužská ruka zovrela dlaň a druhá objala pás. Bola presvedčená, že by to zvládla sama, ale čašník zovretie uvoľnil, až keď pevne stála.

Víťaz s pruhovaným zadkom sa odišiel pripraviť na pokračovanie večera, Natália prešla ku kamarátke prehodiť pár slov.

O dražbu otrokov nemala záujem, takže sa vytratila ešte pred jej začiatkom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close