Ako zbaliť suchára – 22.kapitola

Oliver: „Ako ide fotenie?“
Natália: „Popravde nic moc.“
Oliver: „Prečo?“
Natália: „Došiel nám expert s názorom ako ty. Čo je divné už všeobecne, nieto ešte na modela erotiky.“
Oliver: „Ktorý názor myslíš?“
Natália: „Anál.“
Oliver: „Aha. O tom som dosť premýšľal.“
Natália: „ 🙂 áno?“
Oliver: „Hej. Na rôznych fórach na nete sa o tom chlapi dosť nadšene vyjadrujú.“
Natália: „ 🙂 čo z toho vyplýva?“
Oliver: „No… Asi by som ti dovolil jeden prst.“
Natália: „…to myslíš vážne??“
Oliver: „Áno. Keď sa to tak vezme, nemôžem odmietať niečo, čo nepoznám. Teda nemal by som. Mal by som to aspoň skúsiť a potom sa rozhodnúť.
Natália: „Tak tým sa ti podarilo ma prekvapiť.“
Oliver: „ 🙂 aspoň raz. Ty mňa prekvapuješ stále 🙂 Ale iba jeden prst. A nesľubujem, že sa mi to bude páčiť.“
Natália: „Jeden stačí. Buď ti to sadne a budeš chcieť pokračovať, alebo nie. Ale osobne som ešte ani nepočula o chlapovi, ktorý by to skúsil a nezačal hneď zbožňovať. Je problém na to chlapa presvedčiť, ale už keď to skúsi, chce stále. “
Oliver: „Veď uvidíme.“

Hodila telefón do kabelky a začala premýšľať, že tento Oliverov ústupok ani najmenej neprišiel vhod spolu s jej nápadom, že by ho mala od seba poslať preč. Trochu duchom neprítomná preletela pohľadom priestor. Všetci postávali, alebo sa len poflakovali z miesta na miesto. Iba jeden chalan kráčal jasným smerom. K Madam Eve.

Tá sedela na tom istom mieste, s cigaretou v ruke a pohárom vína, o ktorom sa Natália rozhodla, že iste nie je stále ten prvý. Keď chalan k Madam Eve došiel, hlboko sa uklonil, čo Natáliu zaujalo. Z diaľky videla, ako sa prísna žena zľahka usmiala, niečo povedala a postava pred ňou si ihneď kľakla na kolená. Zdalo sa, že chlap niečo pokojne rozpráva, lebo Madam Eva ho zjavne sústredene vnímala. Potom zase niečo povedala ona, chlap si stiahol rifle a Natálii sa naskytol pohľad na nahý zadok. Podľa jeho ďalších pohybov bolo jasné, že začal masturbovať a Madam Eva to so záľubou pozoruje. Natália schmatla foťák, trochu zaostrila do diaľky a začala fotiť. Prešlo len pár sekúnd, kým sa Madam Eva predklonila a chlapovi pred sebou vrazila solídnu facku. Natália nemohla počuť, čo hovorí, ale chlap začal masturbovať rýchlejšie. Madam Eva mu ešte chvíľu nadávala, on skláňal hlavu a pohyby jeho ruky neustávali. Žena sa uvoľnila, prestala mračiť a sledovala jeho snahu. Po chvíľke niečo povedala, chlap si dal obe ruky za hlavu a vystrel sa. Pár minút čakal bez pohybu a potom po ďalšom príkaze pokračoval v masturbácii. Odčítavanie z pier síce nebola Natáliina silná stránka, ale bolo úplne jasné, že padajú povely ako „hoň“, „rýchlejšie“, „pomaly“ a „dosť“.

Natália sa sama pre seba usmiala, páčilo sa jej to.
„Nevšimol som si, kedy došiel,“ zaznel pri nej Dušanov hlas.
„Ja iba náhodou. Madam Eve zjavne sedí, baví sa,“ odpovedala bez toho, aby sa na neho pozrela. Dušan dvojicu chvíľu mlčky pozoroval a potom predniesol:
„Ja by som ten strap-on aj dal, keď už ma stál toľko nervov, ale ani nemám chuť ich ísť vyrušiť.“
„Tiež mi to presne takto napadlo,“ súhlasila Natália s úsmevom pozorujúc, ako Madam Eva zdvihla nohu v super vysokej čižme a chlap jej začal jazykom čistiť podrážku.
„Kokos, chvíľu som si nebol istý, či nevrazí mne,“ priznal Dušan a Natália sa uchechtla:
„To by sa nestalo. Dominy striktne rozlišujú, čo môžu a čo nie.“
„Hej, ale ten temperament, čo z vás srší, určite nehráte,“ súhlasil Dušan len napoly.

Foťák potreboval ešte väčšie priblíženie, aby sa dalo pekne vidieť, ako mužský jazyk kĺže po topánke. A zjavne si to užíva. Olizovanie trvalo dlhšie, než Natália na zopár záberov potrebovala, ale na oboch sa príjemne pozeralo. Madam Eva si zjavne uvedomovala časovú tieseň, v ktorej boli, lebo mu nedala vyčistiť celé čižmy. Prikázala mu úplne sa vyzliecť, vstala a priviedla ho k derešu na scéne.
„Možno ten strap-on ešte aj budeš mať,“ povedala Natália Dušanovi, ktorému to už došlo tiež.
„Obával som sa, či nového chlapa nebude treba dlho pripravovať, ale vidím, že tento problém môžem pokojne pustiť z hlavy.“
Natália prebehla pohľadom na pevne navretého vtáka náhradného modela, potom do jeho úslužnej, pokornej tváre a usmiala sa.

Prešla bližšie k scéne, kým na nej Madam Eva priviazala chlapovi obe ruky k sebe, vytiahla mu ich vysoko nad hlavu a upevnila. Potom zmizla a kým sa vrátila s pripnutým umelým penisom, Natália si v duchu spočítala, čo Madam Eva musela urobiť už pred ňou. Že pri pomere ich fyzických výšok a jej vysokých opätkoch si takéto viazanie Madam Eva môže dovoliť na to, aby chalana mohla preťahovať komfortne vystretá. Bezmocné mužské telo sa ani nesnažilo o pohyb, len tvrdý vták, ktorým občas cuklo, naznačoval absolútnu spokojnosť. Zaznelo ešte niekoľko faciek a zopár plesnutí po zadku, kým ženská ruka nezačala rozotierať kĺzavý gél najprv na umelý penis a potom aj na mužský zadok a hlavne jeho dierku. Nerobila to veľmi dlho a v Natálii skrslo podozrenie, či sa oni dvaja nepoznali už pred tým. Nemala však čas zamýšľať sa, lebo Madam Eva si jednou rukou pridržala mužské telo, do druhej chytila pripínací penis a jeho špičkou začala krúžiť okolo dierky. To sa kvôli polohe tela dalo skôr tušiť, ako naozaj odfotiť, ale aj tak boli zábery pekné. Aspoň Natálii sa páčili. A Madam Eva zatlačila. Vnikala do zadku pevne a bez zaváhania, ale plynule a zdalo sa, že bez odporu. Rozkoš na chlapovej tvári sa nedala prehliadnuť a hlasno vzdychol. A potom oveľa hlasnejšie, keď do neho umelý penis začal pravidelne prirážať. Najprv pozvoľna, ale netrvalo dlho a Madam Eva šukala riadne tvrdo. Vzdychy zo svojej obete doslova vyrážala. A chlap si to nepokryte užíval. Evidentne nemal ďaleko do výstreku, jeho penis navretý do fialova dával jasne najavo stupeň vzrušenia. Natálii napadlo, že sa vzdiali a nechá ich zabaviť sa do konca, lebo tu už nič nové nenafotí. V tej chvíli si ale všimla, ako Madam Eva luskla na jedno z okolostojacich dievčat. Natália si ho dovtedy ani nevšimla, ale vedela, že je to modelka a že s Madam Evou sa spolu pred objektívom stretli nie raz. Dievča ihneď vbehlo na scénu a bez zaváhania si kľaklo pred spútaného chlapa. Madam Eva ho neprestávala šukať a dievča si vzalo jeho penis do úst. Chlapa to zjavne zaskočilo podobne ako ostatných, ale takmer v sekunde začal zúfalo prosiť o dovolenie urobiť sa.
„No,“ začal pomaly, váhavo Dušan, ako vždy stojaci vedľa Natálie. „Aspoň vidíš, prečo občas fotíme so sliepočkami, ktoré sa na dominy iba hrajú. Lebo tie dodržiavajú scenár!“
Natália sa síce usmievala, ale prešla trochu bokom, aby získala pohľad na tvár a pusu mladej baby. Tá sa síce veľmi nehýbala, ale na svaloch čeľuste bolo vidno, že penis saje a nárazy Madam Evy jej ho pravidelne zasúvali hlbšie. Chlap šialene prosil ešte chvíľu. Ale nie dlhú, Madam Eva mu to dievča zavolala zjavne za odmenu. A tak konečne zaznelo:
„Urob sa!“
A len pár sekúnd potom mužský výkrik v orgazme. Napli sa svaly a zo zopár trhnutí sa dalo iba tušiť, ako prudký je výstrek v objatí ženských úst. Dievčina na kolenách poslušne držala a keď sa mužské telo uvoľnene zvesilo na spútané ruky, ona prehltla.

Kým si Natália pomaly balila veci, sledovala Madam Evu, ako sedí vedľa chlapa, cez ktorého pred tým prehodila deku a podáva mu pohár vody. A v myšlienkach sa vrátila k tomu, že ani trochu nie je stotožnená s nápadom prísť o Olivera. Nespokojne cmukla, zabuchla tašku a pobrala sa domov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close