Ako zbaliť suchára – 21.kapitola

Na obedné fotenie došla Natália skoro, rekvizitári ešte len pripravovali scénu.
„Ahoj, nebezpečnosť kybernetiky!“ pozdravil Dušan ironicky, len čo ju zbadal.
Na odpoveď nepriateľsky vycerila zuby a začala si vyberať veci.
„Čo fotíme?“ odmietla narážke venovať pozornosť.
„Tvoje obľúbené, femdom,“ prišla odpoveď rovnako rýchlo, ako Dušan tesne k nej:
„Chodíš s Kalisom? Zbožňuje, keď ho mlátiš?“ vyzvedal posmešne.
Natália zazrela ešte nepriateľskejšie. Chcela ho poslať do čerta, ale nakoniec predsa len odpovedala:
„Nie. Nevieš, kde by som asi ja prišla k takému chlapovi?“
„No, to práve viem úplne presne,“ odpovedal Dušan už bez irónie a chlípne si ju premeral. „U teba to nie je tak, že na čo máš ty, ale kto má na teba.“
„Nie, nespím s ním a ani ho nemlátim. S kým fotíme?“ zmenila tému.
„Peter a Madam Eva.“
„Poznám ho?“ opýtala sa na mužské meno, keďže s Madam Evou fotila často.
„Ja nie, uvidím ho prvýkrát,“ dostala odpoveď.

Dušan stíchol a Natália sa v duchu vrátila k jeho otázke. Uvedomila si, že predstava, ako bije Olivera, napadne každému. O nej sa predsa vie, že je v sexe dominantná a vie to asi každý, súdiac podľa dnešných novín. To teda znamená, že ak ju s Oliverom ešte uvidia, začnú si domýšľať. A to nie je dobré. Samozrejme, že ak mala po svojom boku chlapa, bolo každému jasné, že to musí byť poslušné a submisívne stvorenie, ale vedeli to len priatelia a blízki ľudia, ktorí tento jej kožený svet chápali a poznali. Ak sa to o Oliverovi dozvie široká konzervatívna verejnosť, veľmi rýchlo si z neho začnú médiá, a snáď každý, uťahovať. A označovať ho za neschopného, nesvojprávneho a pod papučou. Submisívni muži to majú v bežnej spoločnosti ešte o niečo náročnejšie, ako dominy. Natália nespokojne cmukla a napadlo jej, že by mala Olivera radšej nechať ísť od seba čo najďalej. A potom vydýchla ešte nespokojnejšie.

Dušan sa ostal motať v jej okolí, kým rekvizitári pobehovali sem a tam a po čase prišla na scénu takmer naraz Madam Eva, oblečená v koženom obtiahnutom overale a vysokých čižmách a chlap v župane. K nemu dobehli asistentky s koženými doplnkami, stiahli z neho ten jeden kus oblečenia a začali ho upravovať. Hoci ostal stáť úplne nahý, vystrúhal sebavedomý herecký úsmev, odhalil dokonalý chrup a s oboma dievčatami okato flirtoval. Natálii ihneď pripomenul princa Krasoňa a to nie len blonďavou hrivou, ale aj správaním a pohybmi tela.
„No ak je tento submisívny, tak ja zjem kefu,“ skonštatovala sčasti sebe a sčasti vedľa stojacemu Dušanovi. Aj ten chlapa trochu meravo pozoroval, ale nakoniec povedal:
„Dúfam, že dotazník k foteniu vypisoval sám,“ a vykročil pozdraviť Madam Evu. Natália jej len na diaľku zamávala.

Po nie dlhom čase bolo všetko pripravené a Dušan spustil fotenie.
Aj keď naozaj ho začalo až prvé zasvišťanie biča vzduchom a rozkaz Madam Evy. Krasoň si kľakol na kolená, roztiahol ich od seba a ruky si dal za hlavu. Madam Eva okolo neho urobila pár krokov, koncom bičíka prechádzala po tele. Krasoň sa tváril ako boh. V tvári žiaden výraz a keď si všimol, že Natália ho berie rovno spredu, stiahol brucho a viac sa vystrel. Akoby tie vypracované svaly na jeho bruchu bolo treba ešte zvýrazňovať. Natália zložila foťák, pohľadom našla Dušana a mávla na neho. Chvíľku trvalo, kým sa k nej dostal, keďže šiel okolo celej scény, nie krížom cez ňu. Pozrel sa najprv na Natáliu a potom Krasoňovi do tváre, keďže doteraz videl skôr jeho chrbát.
„Kámo!“ zvolal takmer okamžite a vkročil do záberu. „Netvár sa mi tu ako majster sveta! Si bezmocný otrok, ktorého bude teraz Madam Eva mučiť a ponižovať! Tak sa tomu prispôsob! Pokračujte!“ dokončil teatrálne a postavil sa bokom.
Krasoň sa prestal naparovať, Madam Eva okolo neho urobila ďalších niekoľko krokov a párkrát ho jemne udrela bičíkom. Potom ho nechala ľahnúť na chrbát, do úst mu strčila špičku vysokej čižmy a s príkazom:
„Líž!“ ju zatlačila ešte hlbšie.
Krasoň poslúchol, ale nevyzeralo to vôbec ochotne.
„Poriadne!“ zrevala Madam Eva a hoci sa napriahla rýchlo, Natália odhadla reakciu a stihla cvaknúť záber práve, keď otvorená dlaň dopadla na jeho líce. Krasoň sa zatváril nespokojne, ale topánku začal čistiť snaživejšie. Natália pochopila, že toto fotenie nebude o pocitoch subíka a snažila sa brať čo najviac záberov na Madam Evu. Tá si Krasoňa postupne ostrými príkazmi položila do zopár ďalších polôh a on sa tváril stále nespokojnejšie. To Natália už chvíľu ignorovala a nevadilo jej to. Lenže Krasoň vydržal tak pol hodiny, kým smerom k Dušanovi neskríkol:
„Musí na mňa tak revať?!“
V tej chvíli nastalo v miestnosti úplné ticho a bolo by ťažké určiť, kto je prekvapený najviac. Po pár sekundách sa prvý spamätal Dušan. Asi mu v tom pomohla zlosť, čo v ňom zovrela:
„Tebe nejebe?! Je to domina, kurva, čo si čakal? Že sa k tebe bude správať v rukavičkách?! Čítal si ty vôbec o aké fotenie ide?! Vieš čítať?!“
„Veď práve!“ nedal sa Krasoň. „Je to fotenie, nie video! Nemusí po mne revať!“
Natália prešla pohľadom na Madam Evu. Ona bola jednou z mála, ktoré pred foťákom pózovali len pre zábavu, v skutočnosti sa živila ako profi domina. Väčšina modeliek dominy iba hrala. Dušan sa takým pohľadom ani neobťažoval. Určite mu bolo jasné, že nemá veľa času, kým Madam Evu prestane situácia baviť a jednoducho odíde. Jeho hnev vyeskaloval do ešte vyššej koncentrácie vulgarizmov:
„Kurva, neser ma, lebo ti prijebem ja. Podpísal si, tak makaj!“
Krasoň mlčal a tak sa Dušan vzdialil. Madam Eva sa snažila nedať na sebe znať nechuť, čo našťastie v jej úlohe nebolo také ťažké. Už v podstate len z vlastného pocitu zodpovednosti urobila s mužským telom niekoľko úkonov, aby fotky vyzerali čo najdôveryhodnejšie. Ale ani jeden z nich dvoch si to neužíval.
„Dajte tam spank, strap-on a končíme!“ zakričal Dušan a zapálil si. Natália vzala len zopár detailov ženských rúk a lana na mužskom zápästí, keď si v zábere všimla cigaretový dym. Chytila Dušanov pohľad a čo najpriateľskejšie mu naznačila, nech ide fajčiť ďalej. Uvedomovala si, že je vytočený a nechcela prilievať olej do ohňa. Bez námietok poslúchol a tak vzniklo ešte zopár fotiek viazania a ľahkého výprasku na zadok. Takú jemnú Madam Evu Natália ešte nevidela. Evidentne všetci chápali, že toto fotenie je na hovno a lepšie to už nebude.

Na ďalšej fotke stála Madam Eva s umelým penisom pripevneným na telo koženými popruhmi okolo zadku a stehien. Aspoň jeden pekný záber, Madam Eva sa na Natáliu dokonca spokojne usmiala.
„Vám tu všetkým drbe?! Také teplošoviny ja robiť nebudem!!“ zvreskol Krasoň. Pôvodne sedel voľný na dereši, ale keď pripínací penis zbadal, vyskočil. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať:
„Podpísal si informovaný súhlas s presne vymenovaným femdom praktikami! Tak kde, do piči, je problém?!“ reval Dušan.
„Toto nie je femdom! Ja nie som žiaden homoš! Seriem na vás!“ vrieskal Krasoň rovnako intenzívne a potom bleskovo zmizol.

Natália zložila foťák, sadla si a zapálila. Sledovala Dušana, ako priam doletel k Madam Eve. Podľa držania tela sa evidentne ospravedlňoval. Madam Eva bola asi z absurdnosti situácie rovnako zaskočená, lebo ho potľapkala po tvári snáď až upokojujúco, prijala pohár vína a bez akýchkoľvek známok hnevu si sadla. Dušan s mobilom na uchu niekam zmizol a onedlho sa objavil s poldecákom v ruke. Ten do seba otočil a prešiel k Natálii. Sadol si vedľa nej, zapálil a podráždene, ale už bez kriku sa opýtal:
„To kde zohnali takého chlapa? V minulom storočí? Veď dnes už má análny sex rád snáď každý.“
Natálii napadol Oliver a jeho striktné odmietanie tejto praktiky a radšej neodpovedala.
„No ale uznaj! Už si niečo také počula?“ vynucoval si odpoveď Dušan.
„No… Teba to asi prekvapí, ale chlapov s takýmto názorom je ešte veľa. Ja som to počula veľakrát.“
Zatváril sa prekvapene:
„To kde preboha žiješ?“
Len sa usmiala.
„Tipujem, že u nich sex existuje len v misionárskej polohe a najlepšie po tme, že?“ ironizoval.
´A spia v pyžame,´ napadlo v prvej chvíli Natálii. Chcela to aj povedať, ale potom si uvedomila, že Oliver si za to, ako sa poslednou dobou chová, už také vyjadrenie nezaslúži. Aspoň nie v tomto kontexte.
„Na koho čakáme?“ opýtala sa. Bolo jej jasné, že Dušan zohnal modela na pokračovanie, inak by sa nesnažil Madam Evu upokojiť a zdržať.
„Netuším. Ale majú desať minút.“
Natália sa usmiala a zapálila si ďalšiu cigaretu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close