Ako zbaliť suchára – 25.kapitola

Cestou z Národnej banky sa Natália zastavila naobedovať a potom rovno do Dušanovho štúdia. Radšej pracovala cez deň, mala potom voľno večer. Ale to sa dalo len s profesionálnymi modelmi, ktorí sa venujú iba foteniu a môžu si čas vyberať. Čo bol aj tento prípad, no aj tak sa nikdy nedalo odhadnúť, dokedy sa fotenie natiahne.

Pripravená scéna vyzerala úplne nudne, obyčajná manželská posteľ, bez akejkoľvek možnosti priviazať o ňu človeka, a bavlnené pestrofarebné obliečky. Proste nič výnimočné. Natália si začala pripravovať potrebné a aj všetci ostatní robili, čo mali. Možno až na jedného zo zjavne nových osvetľovačov. To o ňom Natália pochopila, keď musela párkrát žmurknúť po oslepení reflektorom, ktorým sa mu podarilo zasvietiť jej priamo do očí. Nezahrešila, len pokrútila hlavou. O pár minút bola pripravená, tradične prvá, takže si sadla, zapálila cigaretu a pozorovala okolie. Nešikovný osvetľovač vyzeral ani nie na dvadsať, takže je v takej situácii asi ozaj prvýkrát. Povzdychla si. Zbadala Dušana, ako k nej kráča so svojim bežným poldecákom čohosi.

„Ideme stávkovať, kto ma dnes prvý naserie?“ nadhodil vcelku veselo, keď si sadol vedľa nej a číry destilát do seba nalial.
„Teba vždy niekto naserie,“ odvetila. „Kto je dnes adept na víťaza?“
„Ten nový osvetľovač a jeden z hercov. Prvý je neskúsený, druhý je kretén.“
„Tak si držme palce,“ odpovedala Natália sucho. K posteli sa priblížili dvaja chalani a dievča, všetci si sadli na okraj matraca. Ani oni nevyzerali nijako výnimočne. Bežní mladí ľudia v priemernom oblečení.
„Trojka?“ nadvihla Natália obočie a otočila sa k Dušanovi: „Tie predsa nemáš rád.“
„Táto by sa mi mohla aj páčiť,“ uškrnul sa.
Natália podozrievavo prižmúrila oči:
„Aký je scenár?“
„Nechaj sa prekvapiť,“ odpovedal a odišiel. Natália sledovala, ako odkráčal k stolu s občerstvením, vzal z neho fľašu asi vodky, nalial do dvoch pohárikov a s tými sa pobral na scénu. Jeden podal dievčaťu na posteli, štrngli si spolu a každý ten svoj vypil. Oba prázdne opäť vzal, pobral sa zo záberu a do priestoru nahlas zakričal:
„Tak začneme!“

Dievčina sediac medzi mladíkmi sa s oboma začala striedavo bozkávať. Ľahké zábery, sem-tam bolo vidno jazyk. Obaja jej rukami blúdili po tele. Vyzlečenie blúzky nebol problém, pred stiahnutím podprsenky dostala ďalšie poldeci. Potom si vyložila nohy na posteľ, jednému chlapcovi oprela o hruď svoj chrbát a vystrela sa. On sa trochu pootočil a presadol, aby sa opierala pohodlne, jej malé pevné prsia tak vynikli pre pekný záber. Chlapčenské ruky zozadu objali štíhle telo a prsty začali spracovávať bradavky. Dievčina pôsobila trochu ostýchavo, ale spolupracovala. Druhý chlapec jej chytil nohy pod kolenami a potiahol ju bližšie k sebe, takže ostala v poloľahu. On mal odrazu bohvie odkiaľ v ruke pohárik, chytil jej bradu zdola a keď nie celkom ochotne otvorila ústa, nalial jej do nich alkohol. Prehltla, trochu sa striasla a potom zavrtela. Chalan, o ktorého sa opierala, jej okamžite jednou rukou chytil hlavu a otočil k sebe tak, aby jej do pusy natlačil svoj jazyk. V tom istom čase jej druhý pár rúk rozopol rifle a aj s nohavičkami jedným rýchlym trhnutím stiahol dole. Dievča okamžite zohlo nohy a pritlačilo ich k sebe.

´Tri poldeci za dvadsať minút,´ preletelo Natálii hlavou a zaostrila na jej tvár. ´Tá bude za chvíľu opitá na mraky.´

Bozkávanie už nepôsobilo násilne, skôr lenivo. Oči dievčiny sa začínali jemne lesknúť, čo sa dalo vidieť, keď ich občas otvorila. Celá bola vláčnejšia a trochu tvárnejšia, zjavne si bozkávanie užívala. Aj kolená uvoľnila od seba sama, chalan, čo pri nich sedel, jej nahé stehná hladil iba chvíľu. Viac nebolo treba, nohy odrazu roztiahla na široko bez toho, aby sa prestala bozkávať. Chlapec si do voľného priestoru medzi kolenami ihneď kľakol, strčil hlavu do vyholeného dievčenského lona a začal obsluhu jazykom. Natália nemohla vidieť ani zvečniť jeho prácu, ale spokojné reakcie na ňu áno. Dievča sa začalo prehýbať v chrbte a napínať. Obaja sa jej venovali celkom dlho. Alkohol začal zaberať, vzrušenie stúpať a dievčina bola očividne riadne rozdráždená. Začala dvíhať panvu, aby sa viac pritlačila k zdroju svojej rozkoše, neskôr si na chlapcovo rameno vyložila jednu nohu. Druhú vystrela, takže fotoaparát mohol konečne zachytiť jazyk na jej mušličke. Venoval sa jej občas len špičkou, jemne, ale častejšie bol celý ponorený vo vnútri. Občas ju prešiel celú zhora dole, potom sa dlhšie sústredil na jedno malé miestečko. Chalan s jazykom v puse dievčiny malé prsia hnietol a bradavky priam štípal, ona sa zvíjala sa a nahlas vzdychala.

Po čase začala mrnčať a že chce poriadne pretiahnuť povedal zrejme hlasnejšie, ako mala pôvodne v pláne. Alkohol jej bolo v hlase jasne počuť a Natália tak opäť zaváhala, aký je scenár. Zato chlapci ani na sekundu. Dievčaťu rovnako nahlas odpovedali, že najprv chcú, aby im obom potešila vtáky. Herečkin opitý, ale okamžitý a úprimný súhlas Natália musela cvaknúť viackrát. Ten nadržaný, omámený pohľad mal svoje čaro. Obaja chalani sa bleskovo vyzliekli, dievčinu položili kľaknúť si na zem. Vôbec sa nebránila, skôr prejavila záujem niektorého z tvrdých vtákov chytiť. Zmena polohy jej však zjavne neurobila dobre a začala mať problém so svojou stabilitou. Trochu zakolísala a nevyzerala, že sa na kolenách udrží. Podľa všetkého s týmto mládežníci nepočítali a trochu bezradní chvíľu len tak postávali. Potom sa ešte aj obaja otočili k Natálii zadkom a úplne zakryli dievča.

Natália zložila foťák, očami pohľadala v priestore Dušana. Ten sledoval scénu a poškrabal sa za uchom. Potom sa otočil smerom k Natálii a naznačil jej, nech to vyrieši. Že chce fotiť dvojitú fajku. Neprekvapene cmukla a otočila sa na hercov:
„Chalani, postavte sa jej po bokoch, tvárou ku mne!“ zakričala. „Obaja jednu ruku jej na chrbát, to by ju mohlo udržať. A druhou si ich pohoňte, bude to dobrý záber.“

Našťastie nikomu nenapadlo namietať a za pár sekúnd stáli, ako chcela. Záber naozaj vyzeral celkom pekne, symetricky. Dievčina asi ešte nebola úplne mimo, lebo jej napadlo pri tom kľačaní roztiahnuť nohy. Čo nie len že dobre vyzeralo a ukázalo jej mušličku so zopár chĺpkami, ale jej aj vrátilo stabilitu. Takže na ďalších záberoch už mali chalani voľné ruky za chrbtom a oba ich vtáky naraz držala a honila ona. Tiež pekne symetrické.

Po chvíli jeden z chlapcov pristúpil k dievčine tak blízko, že sa jej stehnami dotýkal. Chytil ju za hlavu, pritiahol si ju do lona a vtáka, ktorého ona mala ešte stále v ruke, jej nasmeroval do pusy. Ochotne ho začala oblizovať, cmúľať, občas si ho strčila hlboko do úst, zatiaľ čo druhého neprestávala honiť. Vydržalo jej to dlhých pár minút, kým sa rozhodla pofajčiť aj druhého a vymenila si ich. Tiež dostal hodnú chvíľku pozornosti jej jazyka, potom sa k nej úplne na tesno postavili obaja a vtáky jej strkali do pusy na striedačku v krátkych intervaloch. Obaja ju jednou svojou rukou držali za vlasy, aby nespadla, ale to cez objektív vyzeralo ako len vzrušením povzbudené tvrdé správanie.

´No, nakoniec z tých záberov predsa len niečo bude,´ pomyslela si Natália spokojne a zložila foťák. Decká sa ešte hrali, tak už len čakala na výstreky.

Na scénu však došiel Dušan. Oboch chalanov odsunul a dievčaťu podal poldecák. Natália vytreštila oči. Takmer rovnako ako aj druhýkrát, keď herečka pohárik vzala a ochotne ho vypila. Vzápätí na to dievča stratilo silu a sadlo si. Obaja chalani, snáď sa usmiali, ju chytili a preniesli na posteľ. Natália vstala a prešla k nim bližšie. Dievča ležalo na bruchu a zavrelo oči. Mladí muži si sadli po jej stranách, každý chytil koleno. Podsunuli jej ich pod telo tak, aby kľačala. Toho už ale sama nebola schopná, takže ju zo strán pevne držali a podopierali. Vôbec sa nebránila, bola úplne mimo. Len niečo nezrozumiteľne bľabotala. Na matraci mala hlavu, ramená aj prsia a kolená. Zadok jej tí dvaja držali zdvihnutý hore a roztiahli jeho malé polovičky tak, aby bolo dobre vidno obe jej dierky. Dušan na Natáliu mávol, nech veľa fotí. Jej sa vzbúrilo svedomie a prišlo trochu nevoľno.

Prešla k Dušanovi, ktorý stál rovno pred roztiahnutým zadočkom a s potešením sledoval dierky.
„Toto to dievča naozaj podpísalo?!“ opýtala sa ho nepriateľsky.
„Vieš, že bez podpisu by som to nerobil, nie som blázon. Pozná celý scenár. Aj že koniec si nebude pamätať,“ usmieval sa spokojne.
Natália znechutene prehltla a začala opäť fotiť.

Jeden chalan začal dierky obchádzať ukazovákom, ale len krátko. Potom sa vrátil k tej análnej a celý prst jedným prudkým pohybom strčil dnu. Dievča ani nemrklo. Vytiahol prst, kľakol si za roztiahnutý zadok a vzal svojho vtáka do ruky. Ani ho nemusel honiť, bol riadne tvrdý. Ružovým žaluďom obišiel obe dierky, ale nebolo pochybností, ktorú si vyberie. Natália si nevšimla, odkiaľ vytiahol gél, ale potešilo ju to za opitú herečku. Stihla sotva cvaknúť, ako ho mužská ruka rozotrela po stiahnutej dierke a už vták nástojčivo vnikal do uzučkého zadočku. To sa už dievčina prebrala a nespokojne zamrnčala. Druhý chalan si ihneď sadol k jej tvári a chytil ju za hlavu. Dievčina mrmlala čosi nezrozumiteľné a práve tak aj chalan, keď jej do pusy tlačil vtáka. Ona znela nespokojne, on chlácholivo. Nútil ju fajčiť, čo ani nebolo veľmi treba. Ochotne ho pomaly oblizovala a cmúľala. Ale potom vták v jej zadku začal prirážať. Jej reakcia bola celkom zvláštna. Vtáka z pusy nepustila a nechala si ho zasúvať aj hlbšie, ale malátne mrnčala a mávaním ruky nad svojím chrbtom sa snažila druhého chalana odohnať. Ten však naopak pridával a zadoček jej šukal dosť tvrdo, hoci iba chvíľu. Za pár minút jej ho vystriekal. Takmer hneď na to dievča stíchlo a bezvládne sa zosunulo na posteľ.

Obaja chalani vstali a chytili ju. Uložili jej nahé telo na bok, chlapec, ktorý sa práve vystriekal, si pri jej hlave kľakol k posteli. Položil ruku na jej vlasy a druhý si ľahol za ňu s poriadne tvrdým vtákom. Jednou rukou chytil svoj nadržaný nástroj, druhou roztiahol polovičky zadku pred sebou. Len na to, aby fotoaparátu ukázal, že si vyberá tú istú dierku, z ktorej pomaly začínalo vytekať semeno. A začal vtáka zatláčať a rozťahovať jej útroby zase, aj keď výrazne jemnejšie. Stále však dosť tvrdo na to, aby handrová bábika začala nespokojne mrnčať a nekoordinovanými pohybmi sa snažiť ho odohnať. Chlapec pri jej hlave ju začal po vlasoch hladkať a čosi šepkať. Ťažko povedať, či ho vôbec vnímala. Telom nedokázala pohnúť, len jej opité bľabotanie neustávalo. Ani druhému vtákovi to však chuť nebralo a prirážal tvrdšie a tvrdšie. Chlapec jej ešte viac pokrčil kolená a posunul sa, aby do nej mohol vnikať hlbšie. Keď ju už šukal plnou silou, Natália odfotila ešte ich tváre. Dievča bolo úplne mimo, s otvorenou pusou a zatvorenými očami sa nespokojne mračilo, oni dvaja sa tvárili prekvapivo nežne. Druhý chalan sa už tiež dostal pred výstrek, takže jednou rukou pevne objal dievčenský pás a ešte raz z plnej sily prirazil.

Natália bola doma zrejme skôr, ako to dievča dostali z ateliéru. Oblečená a obutá vybrala z kabelky telefón a cigarety, z chladničky plechovku piva a vyšla na balkón. So zapálenou cigaretou, po prvom riadnom dúšku piva odblokovala obrazovku.
Oliver: „Tuším máš veľa práce. Ja si už pôjdem ľahnúť.“
Odpísala:
Natália: „Tak pekné sny :-*“
Prekvapivo však hneď prišla ďalšia správa:
Oliver: „Ahoj ? Aký si mala deň?“
Natália: „No, popravde nic moc. Ty?“
Oliver: „Riadne tvrdý ? “
Natália: „A to ešte uvidíš, aká bude noc.“
Oliver: „Už tuším, že budem veľmi dlho zaspávať ? Ale idem to skúsiť. Prajem ti pekné sny :-* “
Natália: „Oliver?“
Oliver: „Áno, moje?“
Natália: „Až si ľahneš do postele, budeš v nej ešte desať minút honiť, dobre?“
Oliver: „Panebože ☹ Ako povieš, budem.“
Natália: „Nech si to zaspávanie naozaj užiješ :-* “
Oliver: „Dobre.“
Natália: „Krásne tvrdé sny prajem!“
Oliver: „Aj tak ťa zbožňujem :-*“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

close