Valentín patrí k sviatkom, na ktorý sú rôzne názory. Jeden napríklad hovorí, že je to len trik obchodníkov, ako z nás vylákať peniaze, veď lásku si máme prejavovať každý deň. Ja osobne súhlasím s hláškou: Hovoríme tomu “Deň svätého Valentína”, lebo “Deň fajky za náušnice” neznie až tak dobre 😀 Každopádne, asi nepoznám človeka, ktorý by tento sviatok odignoroval, bez ohľadu na to, čo si o ňom myslí. Čo v praxi znamená, že máme ďalší deň v roku, kedy sa trápime s výberom darčeka. Ako ho vybrať?

Myslím, že otázka ceny sa riešiť nemá a nedá. Ak ste milionár, dáma vášho záujmu môže pokojne dostať aj Ferrari. Ak ste vo vzťahu už desať rokov a stále sa ľúbite, ale fakt vás nebaví dookola vymýšľať, kam položíte ďalšieho infantilného plyšového medvedíka s kopou červených srdiečok, aj spoločný výlet je úžasná vec. Takže hodnotu darčeky musíte odhadnúť sami, v tom vás internet neporadí. Existuje však pár funkčných nápadov, v ktorých si cenové rozpätie určíte sami.

1. Kvety

Vždy funkčný tip. Ženy kvety milujú a ak netrafíte práve to, na čo je dáma alergická, nemôžete nič pokaziť. Kytica je skvelé riešenie aj v prípade, ak s dámou svojho srdca ešte nechodíte, alebo dokonca ak ona ani len netuší, že by ste chceli. Valentín je skvelá príležitosť dať to najavo. Ak by teoreticky nemala záujem, viete to zahrať do autu. Ak teda nepriložíte dva hárky papiera popísané horúcimi vyznaniami lásky. To už na slušnosť, či kolegialitu neuhráte.

2. Sviečky

Prejsť na sviečky

3. Parfém

Prejsť na parfémy s gravírovaním

4. Šperky

Prejsť na šperky

5. Hodinky

Prejsť na hodinky

6. Spodná bielizeň

Prejsť na spodnú bielizeň

7. Spoločný čas

Prejsť na valentínske pobyty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *